Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

BODRUM FM İSTASYONU DETAYLARI

Bodrum FM
Bodrum FM

Bodrum FM

Bodrum FM Hakkında Bilgiler

101.7 frekansı ile pop müziğin Bodrum’daki tek adresi olan ve Bodrum halkı ile birlikte, yabancı turistlerin de çok fazla ziyaret ettiği bir kanal demek sanırım yanlış olmayacaktır. Bodrum fm ile ilgili sizlere daha detaylı bilgiler verelim ve bu kanalı hep birlikte daha yakından tanımaya çalışalım. Bodrum Fm, bu bölgenin en köklü radyosu diyebiliriz ve uzun süre ayakta kalmayı başaran, hali hazırda yayınlarına devam eden ender kanallardan bir tanesidir. Bodrum FM ile birlikte sizler de yeni sezonun ve geçmiş dönemlerin en hit pop müziklerini dinleyebilirsiniz. Pop müzik yayını ile birlikte zaman zaman ancak çok fazla olmasa da karışık bir konsept ile de hizmet veren bir kanal olduğunu belirtmekte fayda var.
Bodrum halkının sıkı takipçisi olduğu bu kanalı sizler de takip etmek isterseniz web sitelerini ziyaret ederek canlı yayın butonuna tıklayabilir ve radyonuzu dinleyebilirsiniz. Zaman zaman belli bir yoğunluk oluyor ve özellikle yaz aylarında siteye girişin çok daha fazla olduğunu biliyoruz, işte bu dönemlerde sizler de daha rahat bir şekilde kanalı dinlemek isterseniz “crd.name.tr” adresini tercih edebilirsiniz. Bodrum Fm ile kalmayıp, yakın çevredeki farklı radyo istasyonlarına da bünyesinde yer veren bu özel radyo sitesini sizler de takibe alabilirsiniz. Bana göre kusursuz bir platform ve her geçen gün biraz daha büyüyerek daha fazla insan da hitap etmeyi başarmış bir adrestir.

Radyo dinlemek için gerçek bir adres istiyorsanız eğer tavsiye ettiğim sitede yerinizi alabilirsiniz. Radyo sayısı arşivi olarak diğer kanallara göre çok daha geniş ve büyük bir kanal, az önce de söylediğim gibi her geçen gün farklı bir yerli kanal da yine bu siteye uzun süreli misafir oluyor. Bölgesel kanalları farklı radyo sitelerinde bulamayabilirsiniz ancak emin olun bu sitede tüm radyo kanalları mevcut ve dilediğiniz an tek bir tık ile sizler de şehrinizde yayın yapan radyo kanallarını bulabileceksiniz. Ücretsiz hizmet sunan ve sunmaya da devam edecek olan bu özel radyo sitesini sizler de favorilerinize alabilirsiniz.

Bodrum FM İletişim Adresleri

Web: http://www.bodrumfm.org

Bodrum FM Uydu Frekansları

Bodrum ve çevresinde 101.7 FM frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?