Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

PAL SLOW İSTASYONU DETAYLARI

Pal Slow
Pal Slow

Pal Slow

Pal Slow Hakkında Bilgiler

Sakin bir günün hayalini kuruyor ve bu hayalinize müziğin eşlik etmesini istiyorsanız eğer Pal Slow kanalı kesinlikle ihtiyacınız olan tek adrestir… Slow müzik yayınlarına gün boyu devam eden ve aralıksız yayın anlayışı ile karşımıza çıkan bu kanalı sizlere de tavsiye ediyoruz. Slow ve duygusal müzikler ile birlikte ruhunuzu dinlendirecek ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Radyo Pal Slow, Pal Fm bünyesinde hizmet veren kanallardan bir tanesi ve işini fazlasıyla iyi yapıyor. Belli bir konsept üzerinden hizmet veren bu özel kanalı sizler de online dünyada bulabilecek ve dinleme şansına sahip olacaksınız. Web sitemizin en çok tercih edilen ve dinlenen kanallarından biri olmayı başarmış durumda ve her geçen gün daha fazla müzik sevene ulaştıklarını da belirtmek isteriz.

Mobil uyumlu bir site hazırladık ve bu sayede erişimin daha kolay olacağını düşünüyoruz. Bildiğiniz gibi akıllı telefonlar gündelik hayatımızın büyük bir kısmını ele geçirmiş durumda ve internete girerken de yine bu cihazları tercih ediyoruz. Radyo dinleme keyfini cep telefonlarınız da da yaşamanızı istedik ve mobil uyumlu bir site tasarladık.

Sizler de internet bağlantınızın olduğu her noktadan sitemize ulaşarak radyo kanalı tercihlerinizi yapabileceksiniz. Sektördeki en büyük eksiklerden birini giderdik ve aldığımız yorumların olumlu olması da bizleri fazlasıyla teşvik ediyor. Ailemize katılmak isterseniz hemen şimdi yerinizi alabilirsiniz.

Pal Slow İletişim Adresleri

Adres Merkez: Anıttepe Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 137/5 06570 Çankaya/ANKARA
Telefon: +90 (312) 384 48 16
Faks: +90 (312) 384 48 66
E-Posta: [email protected]

Şube: Esenşehir Mah. Füsun Sok. No: 34 Ümraniye/İstanbul
Şube Tel: +90 (216) 909 37 45
Şube Fax : +90 (850) 202 61 62

Pal Slow Uydu Frekansları

İnternet üzerinden yayın yaptığı için frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?