Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

ODA FM İSTASYONU DETAYLARI

Oda FM
Oda FM

Oda FM

Oda FM Hakkında Bilgiler

İnternet üzerinden yayın yapan Oda FM, yakın bir zamanda yayın hayatına başlamış olmasına ragmen oldukça hızlı bir yükseliş yakaladı ve bir çok insanı kendine bağlamayı başardı. Müzik türü olarak kendine Türkçe Pop ve Slow müzikleri seçen istasyon, bunu türde eserleri oldukça iyi bir kalite ile takipçilerine sunmaktadır. “Dört duvar arasında müzik” sloganıyla kendini duyuran Oda FM, reklamsız yapısı ve sade site anlayışıyla dinleyicilerinden tam not almış gibi görünüyor.

Türkçe Pop müzik türünün ülkemizde yaşadığı gelişmeler ve yenilikler göz önüne alınınca, Oda FM’in oldukça iyi bir tür seçimi yaptığını söyleyebilir, seçilen bu türün uzun vadede radyoya faydasının olacağını öngörebiliriz. Sadece salt pop ve slow müziklere alternatif olarak çeşitli remix şarkıcıları da sunan bu radyoyu crd.name.tr’yi ziyaret ederek online bir şekilde dinlemeniz mümkün.

Oda FM İletişim Adresleri

Şimdilik sır gibi saklanan adres, telefon ve email gibi bilgilere alternatif olarak burada bulunan form aracılığıyla fikirlerinizi iletebilirsiniz.

Oda FM Uydu Frekansları

Henüz bazı şeylerin yerine oturmadığı radyolar ilk etapta web yayınını tercih etmektedir. Oda FM’de bu istasyonlar arasında yer aldığı için karasal frekansı bulunmamaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Oda FM” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. Ayşe Bilge 18 Aralık 2017

    müzikler süper her zaman dinliyorum. iyi yayinlar.

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?