Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

KEşAN FM İSTASYONU DETAYLARI

Keşan FM
Keşan FM

Keşan FM

Keşan FM, 88.5 FM frekansı üzerinden Edirne ve çevresi için Türkçe Pop müzikler yayınlamaktadır. Kimi zaman Slow Pop parçalarında çıktığı Keşan FM, dinlemek isteyenler için online olarakta hizmet vermektedir. Sizlerde bu radyo kanalını takip etmek isterseniz, ayırmış olduğumuz Keşan FM sayfamıza gözatabilirsiniz.

Keşan FM

Radyo Hakkında
Hiç bilmediğiniz bir işe kalkışmak büyük cesaret ister… Üstelik yapmayı düşündüğünüz işle ilgili fazla örneğiniz yoksa… Yol uzundur; yılmamak, yorulmamak gerekir. İşte Keşan FM, buna inanan ve katlanmayı göze alan insanların çabasıyla başladı hayata.

Ülke genelinde esen “özel radyo-televizyon rüzgârına” kapılarak, Şubat-1993’te “Merhaba” dedik Keşan FM mikrofonlarından… Kâh yasal dayanağımız olmadığı için mahkemelere çıktık, kapatıldık ve üzüldük… Kâh dinleyicilerimizin samimi teşekkürleri ile işe yaradığımızı hissettik ve sevindik.

Keşan FM olarak o gün bugündür, ilk günün heyecanıyla ve dinleyicilerimizden aldığımız güçle devam ediyoruz yolumuza. Yayıncılık ilkelerine bağlı kalarak; müzikte, haberde ve reklâmda kaliteli olanı sunmaya çalışıyoruz. Mikrofondan yayılan sesimizle “sevgi” kavramının sıcaklığının ve bağlayıcılığının yani sevginin pozitif etkisinin hissedilmesini amaç edindik. Çıkış noktanız bu olunca; zaten insanlara çirkini yani kötüyü vermek olası değil… Ve son olarak… “İnandığın gibi yaşamazsan; gün gelir yaşadıklarına inanmaya başlarsın” diyerek, inandığımız yolda devam ediyoruz.

Keşan FM

İletişim Bilgileri
Adres: HASTANE CD. NO:24 Keşan/EDİRNE
Tel: (0 284) 715 07 17 – 714 72 86
Fax: 0284 714 74 62
E-mail: [email protected][email protected]

Keşan FM

Frekansları
88.5 FM frekansını kullanarak Keşan FM karasal yayınını dinleyebilirsiniz. Eğer Edirne ve çevresinde yaşamıyorsanız, internet üzerinden Keşan FM’i takip edebilir, online olarak Keşan FM dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Keşan FM” için 14 dinleyen yorum yapmış.

  1. Hande 24 Temmuz 2021

    Yaylaköyden çok erken saatte ve yalnız yola çıktım.aslında kolay bir yolmuş ama ilk kez geldiğim için stresliydim.arabada cd de yoktu ,radyo da çekmez ve ben+ anksiyetem şeklinde tamamlarım yokculuğu diye düşünmüştüm ama çoook uzun bir süre ve gayet net ,cızırtısız şekilde radyonuz bana çok iyi bir yol arkadaşı oldu.ne sıkıldım ne yol kaçırdım?eve gelir gelmez yazıp teşekkür etmek istedim.çarşı esnaflarına da selamlar?

  2. Gülseren 01 Nisan 2019

    İngiltere’den dinliyorum lütfen gerekli yerlere söylermişsiniz bu akşamki meydan konuşmasını Facebook dam canlı yayın istiyoruz teşekkürler Keşan radyo memleketimin sesiii?

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?