Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO FEZA İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Feza

radyo-feza-dinle

Radyo Feza

Radyo Feza,97.4 frekansından Din’i içeriği ile yayın yapmaktadır..Radyo feza yayın kalitesi ile kendisinden söz ettirmektedir.Dini içerikli radyolar arasında dinleyici kitlesi ve bilinirliği en fazla olan radyolar arasındadır.Sizlerde bu türde dinletiler duymak istiyorsanız mutlaka radyo fezayı dinlemelisiniz.Bunu yapmak için sitemizi ziyaret edip, radyo feza için ayrılmış olan sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir.

Radyo Feza

Hakkında Bilgiler
“Bu Kur’an pek mühim bir mesajdır.” (Sad Suresi, 67)
“Rahman Kur’anı öğretti. İnsanı yarattı, ona konuşmayı öğretti.” (Rahman Suresi 1,2,3,4)
“Düşünüp, manasını anlamanız için Biz, onu Arapça bir Kur’an olarak indirdik.” (Yusuf Suresi, 2)
“Kesinkez, onu insanlara açıklayıp anlatacaksınız ve gizlemeyeceksiniz.” (Al-i İmran Suresi, 187)

Bütün başarıların ve güzelliklerin gerçek sahibi, mutlak galip, tam hüküm ve hikmet sahibi olan Allah’a, bize bu yayını sunmayı muvaffak ettiğinden dolayı sonsuz hamd-ü sena ederiz. 1996 Yılında Radyo yayıncılığına başladığımız İstop Fm A.Ş. , 2006 yılında Radyo Feza ismini alarak, Türkiye’de bir ilk olan, Kur’an’ı Kerim’in Türkçe Mealini 24 saat boyunca kesintisiz olarak yayınlamaktadır. Şu anda 97.4 FM frekansında İstanbul’da dinlenen radyomuz, İnternet sitemiz üzerinden de dünyanın heryerinden dinlenebilmektedir.

Cenab-ı Allah’dan bu çalışmayı makbul kılmasını diler, Kur’an’ı Kerim Türkçe Mealini hazırlayan Prof. Dr. Suat YILDIRIM Beyefendiye, Meali seslendiren Hayri KÜÇÜKDENİZ Beyefendiye ve Ajans Yıldırım’a katkılarından dolayı teşekkür eder, yayınımızı dinleyenlerin dualarını rica eder, feyiz ve bereket bulmalarını Cenab-ı Allah’dan niyaz ederim.

Radyo Feza

İletişim Bilgileri
İmtiyaz Sahibi: Mehmet TANRISEVER
Adres: İstiklal Mah. M.Fevzi Çakmak Cad. No:33 Esenyurt /İstanbul
Tel: 0 212 689 0550
Faks: 0 212 689 0082
e-mail: [email protected]
Radyomuzda yayınlanan, Prof. Dr. Suat YILDIRIM’ýn hazırladığı, Hayri KÜÇÜKDENİZ’in seslendirdiği Kur’an’ı Kerim’in Türkçe Meal Cd’sini temin etmek için Ajans YILDIRIM ile irtibata geçerseniz Meal Cd’si adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir.
Yetkili: Selim Sırrı KAYA
Adres: Büyük Reşitpaşa caddesi Yümni iş merkezi No:22/37 Vezneciler/Beyazıt/İstanbul
Tel: 0532 3943373 – 0212 526 9597 – 0212 475 4704

Radyo Feza

Frekans Bilgileri
97.4 frekansından karasal yayını gerçekleştirmektedir.Dini içeriğiyle dinleyicilerinin gönlünde taht kuran radyo feza gerçekten dinlenmeye değer.Dini ve tasavvufi yayınlarıyla 24 saat süren radyo feza sitemiz üzerinden kolaylıkla dinlenilip takip edilebilir.Radyo feza dinlemek için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Feza” için 39 dinleyen yorum yapmış.

  1. Cebrail 26 Ağustos 2016

    Lütfen arka tarafında çalan fon müziği çalmayın çünkü uzun zamandır müzik yüzünden dinlemiyorum ve bu beni huzursuz ediyor en kısa zamanda inşallah müziksiz sade açıklama olur allaha emanet olun

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?