Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO ONBEş İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Onbeş

radyo-onbes-dinle

Radyo Onbeş

Radyo Onbeş,101.2 frekansından dini içerikli yayınlar yapmaktadır.Çeşitli hikayelerin anlatıldığı radyo onbeş sitemizden online olarak dinlenebilmektedir.Tasavvufi hikayeleri dinlemeyi sevenlerin dinlemekten vazgeçemediği radyo buradan kolaylıkla dinlenebilir.Programlardan bazılarınıda görebileceğiniz Radyo Onbeş dinlemek için doğru yerdesiniz.

Radyo Onbeş

Hakkında Bilgiler
DÜNYADAN GEÇENLER
Onlar, dünyamızdan geçtiler ve dünyadan da geçtiler. Geçerken her köşe başına bizim için işaret taşları bıraktılar. Bizde onların bıraktığı taşların izinden onların hayatını anlatıyoruz. Dünyadan Geçenler Abdulbaki Tosun’un sunumuyla her Cumartesi saat 13:15’de Radyo Onbeş’te.
HABER MERKEZİ ÖZEL
Radyo Onbeş, her hafta içi ve Cumartesi akşamları Cengiz DEMİR’in sunumuyla saat: 19:00’da yayınlanan Ana Haber Bültenleri, Mehmet Zeyd Yıldız’ın sunumu ile gün içi haber bültenleriyle gündemi takip ediyor Her nerede bulunuyor olursanız olun, bize bildirmeye değer gördüğünüz her türlü bilgi ve düşünceyi, haber merkezimize ulaştırabilirsiniz. Elektronik posta adresimiz: [email protected] Faks: 0 216 564 26 41. Güzel günler için, iyi haberler…

HAYATIN KALBİNDEN SÖZLER
Hayatıı nabzı vurup duruyor,tenimizde ağırlıyoruz hayatı. Can yüreğimize akıyor,hayat kalbimize damlıyor. Hayatın göllendiği kalbinize yeniden bakın, yeniden sevin hayatı … ve Hayatın Kalbinden Sözler’e kulak verin. Yaşamaya çalıştığımız dini hayata, doğru ve güvenilir kaynaklarla ve ehil isimlerle bizde destek olmaya çalışıyoruz. Dr.Mustafa Bahadıroğlu, Dr.Dilaver Selvi, Adem Topal ve Şemsettin Bektaşoğlu ile haftaiçi hergün saat 09:00’da tekrarı 22:15 te, cumartesi ve pazar saat 16:00’da tekrarı saat 22:15’te Radyo Onbeş’te sizlerle.

NASİHATLER
Onlar bizden önce yaşadılar, daha güzelini keşfettiler ve tecrübelerini bizlere eserleriyle bıraktılar. Güzel insanların nasihatleri her Pazar saat 13:15’te Sacit ONAN’ın sunumuyla Radyo Onbeş’te.

RADYO ONBEŞ’TE SABAH
Güne başlarken gündemi yakalamak, olaylardan haberdar olmak, gelişmeleri sıcağı sıcağına takip etmek ve tarafsız ve tempolu haberlerle bilgi edinmek sizin de hakkınız Günün ve dünün tüm gelişmelerini, hava ve yol durumunu öğrenmek için Radyo Onbeş’te Sabah’a bekliyoruz Radyo Onbeş’te Sabah Mehmet Zeyd Yıldız’ın ve Mustafa Köten’in sunumuyla hafta içi her sabah saat 07:30’da Radyo Onbeş’te.

SEMERKAND SOHBETLERİ
Şifahi bir kültürden geliyoruz ve bu kültürü gelecek kuşaklara sohbetlerle aktarmaya gayret ediyoruz. Hakan Öner ve Yakup Alarçin’in sunumuyla Semerkand Sohbetleri her Cuma saat 20:30 tekrarı pazar saat 20:00’da Radyo Onbeş’te.

DÜŞE KALKA
Gündoğumu ile günbatımı arasındaki zamanın yaklaşık iki saatini; hayata, yaşananlara; kendimize biraz uzaktan bakarak geçiriyoruz bu programda. Manzarayı sözcüklerle, samimiyetle resmediyoruz. Gençlerin coşkusu ve saygısının, büyüklerin nasihati ve sevgisinin en rahat ettiği yer burası. Müzeyyen Bulur’un hazırlayıp sunduğu Düşe Kalka Çarşamba ve Perşembe günleri saat 11:05’te Radyo Onbeş’te.

BUNDAN NE ÇIKAR
Yeşim Kitapçı’nın hazırlayıp sunduğu Bundan Ne Çıkar programı Pazartesi ve Salı günleri saat 11:05’te Radyo Onbeş’te.

Radyo Onbeş

İletişim Bilgileri
Eyüpsultan Mah. Esma Sk. No:7/A Samandıra-Sancaktepe/İSTANBUL
0216 564 25 15
[email protected]

Radyo Onbeş

Frekans Bilgileri
101.2 frekansından karasal yayını gerçekleştirmektedir.Yaptığı dini ve tasavvufi yayınları ile dinleyicilerini huzur dolu ve mutlu kılmıştır..Radyo Onbeş dinlemek için başka bir yere ihtiyacınızın olmaması doğal.Sitemizden 24 saat radyo onbeş dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Onbeş” için 12 dinleyen yorum yapmış.

 1. muhittin değer 19 Mart 2015

  Emeği geçenlerden ve dinleyenlerden ALLAH,cc razı olsun.

 2. ABDULBAKİ HOROZ 16 Ocak 2015

  ÇOK GÜZEL

 3. ABDULBAKİ HOROZ 16 Ocak 2015

  HERKESE GÜNAYDIN

 4. NURAT UĞURLU 09 Nisan 2014

  RADYO15 SANKİ SEVGİLİDEN EVİME GELEN MEKTUP.BENİM EN SADIK DOSTUM.SANKİ HER GÜN MANEVİ KURAKLİĞIMA YAĞMUR DAMLASI.BENİM EVİMİN BAŞ KÖŞESİNDE.YEMEKLERİMİ DİNLEYE DİNLEYE YAPARIM.LEZZET MÜTHİŞ.ALLAH VE DOSTLARI RAZI OLSUN …

  • NURAY UĞURLU 09 Nisan 2014

   nurat uğurluyu nuray uğurlu olarak düzeltirmisiniz

 5. nuri 05 Ocak 2013

  allah razi olsun

 6. zumrutk 03 Ocak 2013

  rabbim sizlerden razı olsun ve razı olduğu sevgilinin kapısından ayırması inş

 7. salih cöddel 27 Aralık 2012

  yayınlarınızda ve görevvinizde başarılar diliyorum arabama biner binmez sizi dinliyorum acaba evde dinlemek için tv radyonuz varmı acaba

 8. dilek akbay 08 Ağustos 2012

  radyoda dinlediğimiz ilahiler kim söylüyor? nedense bir türlü anons edilmiyor.diğer zamanlarda dinleyeceğiz belki cd.sini almak isteyeceğiz.bu konuyu değerlendirin,çok olmasa gerek.bunun dışında radyonun programları harika.hizmete devam.dualarda buluşmak üzere..

 9. ayhan ertürk 01 Temmuz 2012

  semerkand radyoyu 3-4 günden bu yana internet üzerinden dinleyemiyorum sebebi ne olabilir.

 10. selahaddın 30 Nisan 2012

  selam aleykum kurban ben koyadan selahaddin yayinlarımlarımızın devamını yuce allah dan dıllerım 05319361125 yorumlar cep tlfn gonderırsenız sevınırım saygılar msny gırmıyorum allah razı olsun hepımızden amın

 11. kemak tokat 05 Nisan 2012

  çok güzel

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?