Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

BIZIM RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Bizim Radyo

bizim-radyo

Bizim Radyo

Bizim Radyo,104.4 frekansından İstanbul – Güneşliden yayın hayatını sürdürmektedir.Tür itibariyle Din ve Tasavvuf(Tematik) konularını ele alan Bizim Radyo, online olarakda radyo dinleme sitemizden takip edilebilmektedir.İlahilerin, tasavvuf müziklerinin tadına varmak için kesinlikle Bizim Radyo dinlemelisiniz.

Bizim Radyo

Radyo Hakkında Bilgiler
Yeni Asya medya grubun bir yayın organı olarak 10 Ocak 2005 den bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olan bizim radyo 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır.

İstanbul’un en güçlü vericilerinden birine sahip olan bizim radyo 25 kw’lık vericisiyle kesintisiz ve güçlü yayınlarıyla sevenlerine dinlenilebilir programlar sunmaktadır.

Tematik ve kültürel yayıncılıkta kısa zamanda kendisine saygın bir yer edinen radyomuz, konusunda uzman olan yapımcıların hazırlayıp sunduğu programlar vasıtasıyla da geniş dinleyici kitlesine ulaşmaktadır.

Canlı yayın ağırlıklı olarak gerçekleştirdiği yayın akışında içeriği oluşturan; kültür, müzik, aktüalite, kadın-aile, siyaset, dini sohbetler, sağlık, tarih, tefekkür, şiir-edebiyat konularında, branşlarında uzman onlarca yapımcı ve programcısıyla bizim radyo dinleyicinin beğenisini kazanmıştır.

Bizim Radyo

Radyo İletişim Bilgileri
Telefon
0212 655 88 59 (pbx)
Canlı Yayın Telefon
0212 655 27 79
Faks
0212 474 09 07
SMS
Bizim yaz boşluk bırak 3834 e gönderin.
Adres
Gülbahar Cad. Günay Sok. No:4/6 Güneşli / İSTANBUL

Bizim Radyo

Radyo Frekans Bilgileri
Bizim Radyo 104.4 İstanbuldan yayın yapmaktadır.İstanbul ve çevresinde yoğun bir dinlenme trafigi olan Bizim Radyo istenildiği takdirde bu sayfa üzerinden online olarak dinlenebilmektedir.Bizim Radyo dinlemek için tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmektir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Bizim Radyo” için 25 dinleyen yorum yapmış.

  1. sabri 19 Haziran 2015

    beğenerek dinliyoruz….

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?