Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO HACER İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Hacer
Radyo Hacer

Radyo Hacer

Radyo Hacer Hakkında Bilgiler

Yakın zamanda yayın hayatına başlayan Radyo Hacer, internet üzerinden dini yayınlar, ilahiler ve çeşitli sohbetler paylaşmaktadır. Henüz çok yeni bir radyo olmasına rağmen oldukça fazla dinlenen bu istasyon, tasavvuf türünde kalıcı olacak gibi görünüyor. Yayın akışının büyük bir bölümünü ilahilere ayıran bu islami radyo kanalı, elbette crd.name.tr kalitesiyle dinlenebiliyor.

Müslüman bir ülkede bu tür radyo istasyonları her zaman takdir edilmiş ve desteklenmiştir. İnsanların büyük bir bölümü tarafından ilgiyle takip edilip, dinlenen Radyo Hacer ve benzeri radyolar her zaman radyoculuğun içinde olacaktır. Radyo Hacer’in şuanda sunduğu bu kaliteli yayınların ilelebet sürmesi ve reklam konusunda oldukça seçici davranmasını diliyor, tüm dini radyo severlere keyifli dinlemeler diliyoruz.

Radyo Hacer İletişim Adresleri

Kanal yetkililerine ulaşmak için bu formu doldurup gönderebilirsiniz.

Radyo Hacer Uydu Frekansları

Bildiğiniz üzere bir radyo istasyonunun karasal yayını kolay kolay elde edilemiyor. Bu yüzden şimdilik online olarak internet bağlantınızı kullanarak Radyo Hacer’i dinlemeniz mümkündür.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Hacer” için 3 dinleyen yorum yapmış.

 1. halil ibrahim akgun 30 Aralık 2014

  Sayın Site Yönetimi Arkadaslar Radyomuzun Yayın İp'si degiştirilmiştir. Güncel Yayın ip adresimiz Asagıdakı gıbıdir. Güncellemesini yaparsanız memnun olurum.
  eni yayın İp adresimiz…
  server.tutkuweb.com:9994 bu sekıldedır…

  • Yönetici 31 Aralık 2014

   Teşekkürler. Güncelleme yapılmıştır…

 2. Halil ibrahim akgun 02 Mayıs 2014

  RADYOHACER Yönetimi Olarak Diyoruz ki;
  Siz Bizi Dinliyorsunuz ; Şimdi de Biz Sizi Dinliyoruz… Radyomuzda Duymak istediğiniz Eserleri Bizlere ulaştırırsanız. Bizlere Arşivimizi genişletmek adına da yardımcı olursunuz. Safa ıle Merveye uzanan Ask dıyerek cıktık bız bu yola. Yolumuz Hakkın Rızasını gozetmek. Ve 25 gunluk acılıs mazımızde bızlerı yalnız bırakmayan tum Dınleyıcılerımıze ve CanlıRadyoDinle.web.tr takıpcılerıne Tesekkurlerımızı Sunuyoruz.

  Saygılarımızla …
  RadyoHacer Yönetimi…
  Yönetim Kurulu Başkanı
  "Halil İbrahim AKGUN"

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?