Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO CIHAN İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Cihan

radyo-cihan-dinle

Radyo Cihan

Radyo Cihan, istanbul 105.2 frekansından dini içerikli yayınlar yapmaktadır. Din ve tasavvuf konularını en güzel işleyen radyolardan biridir. Okunan ayetler ile dinleyiciler bilinçlendirilmektedir. Dini içerikli radyolar arasından en fazla bilinen radyolardan biridir. Radyo Cihan, radyo dinleme sitemizden canlı olarak dinlenebilmektedir.

Radyo Cihan

Hakkında Bilgiler
1993 yılında kurulan ilk özel radyolardan birisi olan Marmara FM, 06.04.2011 tarihinden itibaren yeni bir isim yeni bir yönetim ve yeni bir yayın anlayışıyla yayın hayatına devam ediyor. Geçmişinde düzeyli bir radyoculuk ortaya koyup azımsanmayacak bir dinleyici kitlesine ulaşan, hem yayınları hem programlarıyla, kalitesinden ödün vermeden uzun yıllar dinleyicilerinin gönlünü fetheden Marmara FM artık yayın hayatına aynı frekanstan RADYO CİHAN olarak devam ediyor.

Yeni bir soluk olup, özünden, maddi ve manevi değerlerinden ödün vermeden hem eski müdavimlerini yeni bir heyecana sevk etmek hem de yeni müdavimlerinin gönlünde taht kurmak isteyen RADYO CİHAN yayın sektöründe hakkettiği yeri en kısa sürede alacaktır.

Radyo Cihan üstlendiği misyonun ve mesuliyetinin farkında bir kurumdur. Halka karşı sorumluluğunun ötesinde Hakk’a karşı sorumluluğu Radyo Cihan’ın yayınlarında metafizik geriliminin oluştururken, bu metafizik gerilimle sizlere daha güzel hizmet sunmamız için bizlere gerekli heyecan ve gerilimi sağlamaktadır. Dinleyicilerimizin yorumları ve bizi yönlendirmeleri daha kaliteli ve isabetli yayın yapmamızda bizim en büyük yardımcımız olacaktır. Bizler RADYO CİHAN olarak Hak ve Hakikati anlatmak için sizlere sesleniyoruz ve “Bu Sesi Herkes Duymalı” diyoruz.

Radyo Cihan

İletişim Bilgileri
Emniyet Mahallesi Büyük Çamlıca Deresi Sk. No:5/4
Kısıklı / Üsküdar / İstanbul
Türkiye

Tel: 0216 422 27 00
Fax: 0216 422 27 52

[email protected]

Radyo Cihan

Frekans Bilgileri
İstanbul 105.2
İzmir Bornova 106.7
Ankara 101.3
Daha fazla frekans bilgisi için lütfen buraya gözatınız. Bu frekanslar ile Radyo Cihan karasal yayınına bağlanabilirsiniz. Fakat online olarak dinlemek isterseniz sitemizi ziyaret edip Radyo Cihan sayfasına gözatmalısınız.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Cihan” için 6 dinleyen yorum yapmış.

 1. maide 01 Mayıs 2014

  bir çok güzelliği bu güzel insanlarla tanıdım…güneş balçıkla sıvanmaz..istedikleri kadar yalan haberlerle yapılan güzellikleri perdelemeye çalışsınlar, şahsım adına bu harekete muhabbetim ve hayranlığım kat be kat arttı..üstte bir tane amcanın yorumunu okudum siyasallaşmadan bahsetmiş,kendisine kesinlikle katılmıyorum.siyasallaşmadı siyasallaşmış gibi gösterilmeye çalışılıyor.bence her duyduğunuza değil hoca efendinin söylediğine inanın … nedenm mi?ben onun hiç bir yerde çelişkili bir sözüne yada davranışına rastlamadım..

 2. ömer candar 10 Mayıs 2013

  Radyonuzun daim dinleyicileri olarak, Niğde de şuan dinleyemiyoruz. Lütfen kısa zamanda çözünüz. Bizleri mahrum bırakmayınız.

 3. ebru 24 Mart 2013

  çok güzel
  🙂

 4. murart 15 Şubat 2013

  bır seylerı sorgulamaktansa yapılan ıyılıgı gozetıp ıstıfadeye bakalım kerdeslerım

 5. atila 01 Şubat 2013

  ben ankaralı dinleyici olarak neden ankaranın ezan vakti geldiğinde radyonuzda ezan okunmuyor

 6. M.Nuri DÖNMEZ 17 Ocak 2013

  sebep olanlardan ve çalışanlardan ALLAH razı olsun

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?