Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO PIRYOLU İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Piryolu

Radyo Piryolu

Radyo Piryolu

Radyo Piryolu, internet üzerinden yayın yapmakta olan bir web radyosudur. Adıyaman üzerinden gerçekleştirdiği yayınlarıyla birçok dinleyiciye ulaşmaktadır. Genellikle yörelere ait parçaları paylaşan radyo yetkilileri, kaliteli bir şekilde online dinleme hizmeti vermektedir. Radyo Piryolu, bu sayfamızdan dinlenebilmektedir.

Radyo Piryolu

Hakkında Bilgiler
7 gün 24 saat aralıksız süren yayınımıza kulak verebilirsiniz. Radyomuz Adıyaman merkez’de yayın yapmaktadır. Temel hedefimiz Alevi öğretisinin can bulduğu, Yol’un izinden gidildiği Kültürel belleğimiz saydığımız türküler eşliğinde 7 gün 24 saat aralıksız internet üzerinden yayın gerçekleştirmek.

Anadolu’nun kültürel zenginliklerinin yansımasını bulduğu şiir ve türkülere nefes olmak, kültürel değerlerimizi yayınlarımızda sunmak, Anadolu Aleviligi’nin tüm zenginliklerini canlarımızla paylaşma gayreti içerisinde olacağız.. Konulu yayınlarımız kültür, sanat, edebiyat, yorum, müzik, tanıtım kısacası hayata dair konular olacaktır.

Sizlerden gelen isteklere de istek programlarımızda cevap vermeye çalışcağız.. Türkçe, Kürtçe, Zazaca, Lazca, Çerkezce gibi Anadolu’da hayat bulan dillerden ezgiler yayınlanacak. Ve Alevi önderleri aynı zaman sanatçılarımızlada canlı yayın yapmak.

Radyo Piryolu

İletişim Adresleri
Email: [email protected]

Radyo Piryolu

FM Frekansları
Şuanda FM frekans bilgisi bulunmayan Radyo Piryolu, sadece online olarak internet üzerinden dinlenip, takip edilebilmektedir. Türkü ve yöresel parçaların sunulduğu Radyo Piryolu’nu dinlemek için tek yapmanız gereken, radyo sitemizin Radyo Piryolu için ayırdığı sayfaya gözatmak.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Piryolu” için 38 dinleyen yorum yapmış.

  1. Ali 30 Mayıs 2022

    Sizleri severek dinliyoruz, yayinlarinizi begeniyoruz.

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?