Mesaj Yaz
DUYURU: Türkü Evi yayınlarına son vermiştir. Başka bir radyo seçin lütfen.
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

TüRKü EVI İSTASYONU DETAYLARI

Türkü Evi
Türkü Evi

Türkü Evi

Türkü Evi Hakkında Bilgiler

Değerlerimizden biri olan türkülerimiz, geçmişi günümüze taşıyan ve o dönemi en iyi anlatan çalışmalarından bir tanesidir. Türkü dinlemeyi seviyor ve günü türkü dinleyerek geçirmek istiyorsanız eğer takip edebileceğiniz çok sayıda radyo kanalı olduğunu da belirtmek isteriz. Türkü Evi de bu kanallardan bir tanesidir ve çok sayıda dinleyiciye ev sahipliği yaptığını da belirtmek isteriz. İnternet üzerinden de yayın yapan bir kanal olduğu için sitemizde yer vermek istedik ve kısa sürede bir hayli popüler hale geldi.

Web sitemiz, radyo tutkunlarına ev sahipliği yapıyor ve belli bir konsepte sahip olan radyo kanallarını da sizinle buluşturuyor. Radyo Türkü Evi de yine bu kanallardan biri ve kısa sürede çok fazla tık aldığını da belirtmek isteriz. Dilediğiniz müzik türünü dilediğiniz an cep telefonlarınızdan dinleyebiliyorsunuz ve sitemizin mobil uyumlu olması da en önemli avantajlardan bir tanesidir. Akıllı telefonlar hayatlarımızı ele geçirmiş durumda ve artık milyonlarca insan bu araçlar ile birlikte işlem yapıyor ya da internete yine bu araçlar ile giriş yapıyorlar.

Radyo dinlemek için de cep telefonlarınızı kullanabilirsiniz ve internet bağlantınızın olduğu her noktada yanınızda yer almaya hazırız. Dilerseniz kanalları favori listenize dahil ederek daha kolay erişim sağlayabilir ve kendinize ait bir liste oluşturabilirsiniz. Radyo dinlemek artık daha keyifli ve sizler de buna ortak olabilirsiniz.

Türkü Evi İletişim Adresleri

Radyonom.com izleyici temsilcisi hattı için, 0 (216) 556 90 00 ‘ü arayabilir veya [email protected]’a mail atabilirsiniz.

Türkü Evi Uydu Frekansları

İnternet üzerinden yayın yaptığı için frekansı bulunmamaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?