Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO BILKENT İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Bilkent

radyo-bilkent-dinle

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent,96.6 frekansında Ankara’dan yabancı müzik türünde yayınlar yapmaktadır..Genellikle Rock,Rap ve benzeri türlerde yabancı müzikleri dinleyicilerine sunmaktadır.Top40 ve Top20 gibi listeleri ilede bir çok kişi tarafından takip edilmektedir.

Radyo Bilkent

Hakkında Bilgiler
Genç, dinamik ve enerji dolu altyapısıyla, her saati dolu dolu geçen yayın akışıyla, kaliteyi yakalayabileceğiniz radyo istasyonu 96.6 Radyo Bilkent. 1995 yılında kurulan Radyo Bilkent, Bilkent Radyo, Televizyon ve Yayıncılık A.Ş. çatısı altında 96.6 frekansında 2002’den bu yana “İçinizden gelen sesi dinlemeye devam edin” sloganıyla dinleyicilerine kesintisiz müzik ve eğlence sunmaya devam ediyor.
Siz dinleyicilerimizi en kaliteli ve en güncel müziklerle buluşturmayı kendine ilke edinmiş 96.6 Radyo Bilkent frenkansı, müzik dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek, dünyanın en yeni ve en hit müziğini CHR(contemporary hit radio) formatında sizlerle buluşturuyor. Dinlemeyi tercih ettiğiniz Radyo Bilkent frekansı tam size göre çünkü bir çok kesime hitap edecek her türde müzik bulunuyor; Rock, R&B, Hip Hop, Pop, Caz ve Klasik Müzik. Çünkü her bir tarzda eskiyi ve yeniyi buluşturmayı kendine ilke edinmiş radyomuz sürekli güncellenen müzik listeleriyle dinleyicisine bekleneni sunuyor.

Çünkü güne Radyo Bilkentle uyanırsanız enerjik, günü Radyo Bilkent’in bir organizasyonu ile tamamlarsanız mutlu ve keyifli olursunuz. Çünkü bizi seçtiğiniz için siz bunu hakediyorsunuz. 96.6 Radyo Bilkent’ten ayrılmayın ve içinizden gelen sesi dinlemeye devam edin…

Radyo Bilkent

İletişim Bilgileri
Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüs
Rektörlük Binasi, 6. Kat
06800 Bilkent, ANKARA
Telefon: 0312 290 24 34
Faks: 0312 290 23 03

Radyo Bilkent

Frekans Bilgileri
Radyo Bilkent 96.6 frekansından yayın yapmaktadır.Çaldığı yabancı müzikler ve oluşturduğu toplist ile oldukça yeterli sayıda dinleyiciye sahiptir.Sizlerde yabancı müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız mutlaka Bilkent radyoyu ziyaret etmelisiniz.Bilkent Radyo dinleyebilmek için tek yapmanız gereken bu sayfayı ziyaret etmektir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Bilkent” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. rumuz GONCAGÜL 08 Haziran 2012

    İŞTE BUDUR !!!!!!!!

    BAŞARAMADIĞIM BAŞARILARI SENDE GÖRMEKTEN GURUR DUYUYORUM.

    TEBRİKLER ……..

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?