Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

SOğUKSU FM İSTASYONU DETAYLARI

Soğuksu FM

soguksu-fm

Soğuksu FM

Soğuksu FM,106.0 frekansından Ankara’da yayın yapmaktadır.Slow,Türkçe Pop müzikler ağırlıklı yaptığı yayınlarıyla Kızılcahamam ve çevresinde dinlenmektedir.Sizlerde bu radyoyu dinlemek isterseniz, bunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.Bu sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir.

Soğuksu FM

Radyo Hakkında
Kızılcahamam’da uzun yıllar önce 1993 yılında yayın hayatına başlayan ve sonraki yıllarda yayınına virgül koyan Soğuksu FM Ankara caddesi üzerinde bulunan bayrakçı apartmanın da yeni vizyon ve yayın anlayışı ile hizmet vermeye başladı.

106.0 frekansından Kızılcahamam’a yayın yapan Soğuksu FM internet üzerinden tüm dünyaya sesini duyurmaya devam ediyor. “ bu sesi herkes duymalı” sloganı ile yola çıkan Soğuksu FM beğeni ile dinlenmeye başlandı.Kızılcahamamlılar 106.0 frekansından Soğuksu Fm dinlemenin mutluluğunu yaşıyorlar.

Soğuksu FM

Radyo İletişim
Kızılcahamam – ANKARA
e-Posta: [email protected]

Soğuksu FM

Radyo Frekans
106.0 FM bilgisiyle Karasal yayını dinleyebilirsiniz.Fakat bulunduğunuz yer buna el vermiyorsa, internet üzerinden Soğuksu FM dinleyebilirsiniz.Türkçe pop müzikleri bu Soğuksu FM ile takip edebilir, sevdiklerinize de dinletebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Soğuksu FM” için 66 dinleyen yorum yapmış.

 1. Aşık 18 Ocak 2017

  Bu aşk böyle bitemez şarkısını istiyorum lemana gelsiiinn

 2. ismail simsir 15 Temmuz 2016

  Yayininizi dinliyorum elektrik kesintisi icin bize sitem yapiyorsunuz unutmayinki kizilcahamam da sebeke yer altina yakin tarihte alindi ancak belediye aski alt yapi derken saglam bitane kablo birakilmadi sadece burasi icin bukadar kesinti diyorsanix bizde sadece burasi icin bu kadar yol kaldirim calismasi yapiliyor diyoruz kepce vuran kopariyor biz ugrasiyoruz ayrica bu aksamki kesinti tedastandi burasiyla alakasi yok birazda bize hak vermenizi isteyerek saygilarimi sunar iyi yayinlar dilerim

 3. Sadi 03 Haziran 2015

  Bizde Sakaryalıyız…Selamlar Bakanımıza ve çalışanlara.

 4. ali 15 Mayıs 2014

  iyi yayınlar ben sıradakii şarkıyı sewdiğim kızaa armağan ediyorum

 5. rabia 11 Mayıs 2014

  meraba ben rabia tüm anneler gününüz kutlu olsun canım annem iyiki varsın yalın yeniden şarkısını çalarsanız çok mutlu olurum bu şarkı şeymama gelsin

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?