Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

HILAL FM İSTASYONU DETAYLARI

Hilal FM
Hilal FM

Hilal FM

Hilal FM Hakkında Bilgiler

Sakarya şehrinde hizmet veren ve 104.0 frekansı üzerinden en azından bu şehirde ve yakın çevrede dinleyebileceğiniz özel bir radyodur. Hilal Fm adı altında hizmet veren çok fazla radyo olduğunu belirtmek gerekiyor ve Mersin ile birlikte Sandıklı’da da Hilal Fm isimlerini duyabilirsiniz ancak frekans bilgisini sizlere verdiğimiz için erişim konusunda bir problem yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Hilal Fm, dini tematik müzik yayını yapan popüler bir kanaldır ve Sakarya halkının da çok sık tercih ettiği bir kanal olarak listemizdeki yerini her daim koruyacaktır. Tasavvuf müziğinin klasikleri ile birlikte çok dinlenen ve en yeni ilahiler de yine Hilal Fm radyosunda siz değerli radyo severlere sunuluyor.

Hilal Fm, her ne kadar sağcı bir isim gibi lanse edilse de Sakarya üzerinden yayın yapan radyonun bu konu ile ilgisi pek yok ancak farklı Hilal Fm adreslerinde bu tarz bir konsept görebilirsiniz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi çok sayıda bu isimle yayın yapan istasyon var ancak Sakarya üzerinden yayın yapan Hilal Fm, dini müziği tercih ediyor ve bununla birlikte karma bir yayın anlayışı da hakim. Aslında bu en doğru olandır ve daha fazla kitleye ulaşmak istiyorsanız tek bir kategori ile insanların karşısına çıkmak yanlış olacaktır. Daha fazla kategori ve daha geniş bir şarkı listesi ile sizler de kısa sürede büyüme kaydedebilir ve insanları tek bir çatı altında toplayabilirsiniz.
Hilal Fm ile birlikte günü daha eğlenceli ve daha renkli hale getirmek mümkün ve bunun için bilgisayarlarınızın başında olmanız da yeterlidir. Online olarak da yayın yapan ve kendi web sitesi üzerinden hizmet veren Hilal Fm, an itibarıyla bir yenilenme çalışması içerisinde diyebiliriz. Bu yenilenme sanırım sitede yapılacak çünkü konsept ile ilgili herhangi bir değişiklik görünmüyor ve bu konu hakkında bilgi de verilmiyor. Hilal Fm, değişim sürecinde de yayınlarına devam ediyor ve yine online olarak tek bir adresten sizler de radyolarınızı dinleyebilir ve keyifli bir güne adım atabilirsiniz.

Hilal FM İletişim Adresleri

Adres1: Tozlu Camii Karşısı, Bilal Öztürk İş Merkezi -Adapazarı-SAKARYA

Hilal FM Uydu Frekansları

Sakarya Adapazarı ve çevre bölgelerde 104.0 FM frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?