Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO SOURBERRY İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Sourberry

radyo-sourberry

Radyo Sourberry

Radyo Sourberry,Ekşi sözlük yazarları tarafından internet üzerinden yayın yapmakta olan bir radyodur..Tür olarak geniş bir arşive sahiptirler.Çoğu parçayla burada karşılaşabilirsiniz.Sizlerde online dinlemek isterseniz, buradan dinleyebilirsiniz.

Radyo Sourberry

Hakkında Bilgiler
Sourberry, Ekşi Sözlük yazarları tarafından oluşturulmuş, tüm internet kullanıcılarına açık bir internet radyosu. Sitenin on-air sayfasından Sourberry’i dinleyebiliyorsunuz. Sabah saat 7’de başlayan yayında her saat farklı bir dj yayın yapıyor. Dj olabilmek için ise Ekşi Sözlük yazarı olmak gerekiyor.

Dinlediğiniz dj’in yayınını çok beğenmeniz takdirde favorilerinize kaydedebiliyor, hatta yayındayken ‘shoutberry’ başlığını tıklayarak dj ile iletişime geçebiliyorsunuz. Ayrıca program kayıtları sayesinde programını dinlemeyi kaçırdığınız dj’in çaldığı parçaların listesine ulaşabiliyorsunuz.

Site mevcut masraflarını karşılayabilmek ve çok daha iyi bir radyo olabilmek için maddi destek de kabul ediyor. Tabii ki destek olan dinleyicilere sunulan bir takım ayrıcalıklar da sunuluyor.

Radyo Sourberry

İletişim Bilgileri
Radyo Sourberry yayıncılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Radyo Sourberry

Frekans Bilgileri
İnternet üzerinden yayın yapan bir radyo olduğundan frekans bilgisi bulunmamaktadır..İnternet üzerinden dinlemek isterseniz, radyo dinleme sitemiz yada kendi siteleri üzerinden takip edebilirsiniz.Radyo Sourberry dinlemek için bu sayfayı kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?