Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

CEVHERI MUSIKI RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Cevheri Musiki Radyo

cevheri-musiki-radyo

Cevheri Musiki Radyo

Cevheri Musiki Radyo,internet üzerinden yayın yapmakta olan bir radyo istasyonudur.Cevheri Musiki Radyo, çaldığı müzikler ile sizleri rahatlatacak ve daha elverişli ortamlar oluşturacaktır.Cevheri Musiki Radyo dinlemek için bu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Cevheri Musiki Radyo

Radyo Hakkında
Öncelikle belirtmemiz gereken: “Musıki” müzikle karıştırılmaması gerektiğidir.Musıki Allah’ı anmaktır.Musıki bir ibadet şeklidir.Yüzyıllardır Musıki çeşitli şekillerde çeşitli ensturmanlarla icra edilmiş ve dinleyicilerini Rablerine yakınlaştırmada araç olarak kullanılmıştır.

Bunun yanı sıra Musiki bir tedavi araci olarak günümüzde dahi kullanılmaktadır.Makamların sağlığa olumlu etkileri araştırmalar sonucunda bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Cevheri Musiki Radyo

Radyo İletişim
Buradan iletişime geçebilirsiniz.

Cevheri Musiki Radyo

Radyo Frekans
İnternet üzerinden yayın yapmaktadır.Online olarak olarak Cevheri Musiki Radyo dinleyebilirsiniz.Tek yapmanız gereken, web sayfamızın bu sayfasına gözatmak ve dinlemek.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Cevheri Musiki Radyo” için 4 dinleyen yorum yapmış.

 1. Fatih 31 Aralık 2016

  Gönlünüze sağlık, severek dinliyoruz..

 2. KADİR 27 Ekim 2012

  ÇOK GÜZEL RADYONUZ ELLERİNİZE YÜREĞİNİZE VE DE GÖNLÜNÜZE SAĞLIK. BAYRAMINIZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN…

 3. Cevheri Admin 30 Eylül 2012

  Selamin Aleyküm,

  Cevheri Radyoyu burada yayinladiginiz icin tesekkür ederiz.Amacimiz bu güzellikleri daha fazla kisiye ulastirmak, bu nedenle kimin elinden ulastiginin önemi yok.

  Radyomuz saat 09:00 ile 24:00 arasinda yayin yapiyor.Arsivimiz cok genis malesef hepsini yayinlama imkanimiz yok, insallah ileride daha fazla imkanimiz olur.
  http://cevheri.de/ sitemizde bazi videolarimiz var. Ilgilenenler izleyebilir.Ayrica buralara yolu düsen herkese kapimiz acik.

  Frankfurttan herkese muhabbetle selam gönderiyorum.

 4. Adnan TOSUN 24 Temmuz 2012

  ben Tekirdağ,dan Adnan çok güzel programınız var Allah Razı olsun burdan herkezin Ramazanı mübarek olsun inşaAllah Rabbim hayırlara vesile kılsın selam ve dua ile Allah,a emanet olun inşaAlla.

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?