Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO KTÜ İSTASYONU DETAYLARI

Radyo KTÜ

radyo-ktu-dinle

Radyo KTÜ

Radyo KTÜ,genç kadrosu ile tsm,slow,türkçe pop ve benzeri türde yayınlar yapmaktadır..Karışık müzik türüyle yaptığı yayınlar oldukça beğenilmiştir.Öğrencilerden kurulan dinamik ekip yerini tecrübeli kişilere bırakmış durumda.Radyo KTÜ size iyi bir müzik ziyafeti sunabilecek kapasitede bir radyodur.Radyo dinlemek için tercih edebilirsiniz.

Radyo KTÜ

Hakkında Bilgiler
1998 yılında KTÜ rektörlüğüne bağlı çalışan bir öğrenci topluluğu olarak yayına başlayan radyomuz şu anda KTÜ İletişim Fakültesine bağlı olarak 106.2 frekansından yayın hayatına devam etmektedir. Yayına ilk başladığı yıllarda oldukça kısıtlı imkanlarla zoru başaran kadro, radyomuzun bugünlere gelmesinde büyük emeğe sahip olup şimdiki daha elverişli olan imkanların alt yapısını hazırlamış ve kişiden kişiye el değiştiren bayrak yarışında bugün çalışan ekibe izlemesi gereken yolu göstermiştir.Bugün ve bundan sonra gelecek olan ekip sürekli değişen ve gelişen imkanlarla hep daha kaliteliyi sizlerle paylaşmaya devam edecektir.
Yayıncı kadrosu tamamen öğrencilerden oluşan radyomuzda olabildiğince farklı müzik tarzı ve farklı formattaki programlarla daha geniş dinleyici kitlesini yakalanmaya çalışmaktayız. Programlar hazırlanırken hayatın her kesiminden başlıklara yer vermeye çalışılır ve gündemde olan konularla ilgili uzman kişilerle gerçekleştirilen söyleşi ve tartışma programlarıyla da daha zengin bir yayın kuşağı hazırlanmaktadır. Her sene yapılan seçmelerle aramıza katılan arkadaşlarımız hem aramızdan ayrılan arkadaşlarımızın yerini doldurmakta hem de taze kan olarak radyonun geleceğini devam ettirecek kalifiye kadroyu oluşturmaktadır.

Yakın zaman içersinde çalışmaları devam eden projeler tamamlandığında hem daha geniş bir dinleyici ağına ulaşmayı hem de daha profesyonel ekipmanlarla daha büyük işler başarmayı hedefliyoruz. Amacımız sadece bir öğrenci radyosu olmak değil yerel basında da söz sahibi olabilecek potansiyeli yakalamaktır.
Kısaca sloganımız olan “Kentin en genç, en dinamik, en akademik radyosu!” tümcesini esas alıp yolumuza devam etmekteyiz.

Radyo KTÜ

İletişim Bilgileri
Telefonla Ulaşmak İçin: 0462 377 34 00
SMS Göndermek İçin: 0541 377 34 00
Radyomuz yönetimi ve teknik koordinatörlere ulaşmak için bu formu kullanabilirsiniz.

Radyo KTÜ

Frekans Bilgileri
KTÜ Radyo 106.2 frekansından yayın yapmaktadır.
Çeşitli karışık müziklerin paylaşıldığı radyo ktü sitemizden online olarak dinlenebilmektedir.Frekans yayınıda kısmen tercih edilen radyo ktü için doğru yerdesiniz.En güzel parçalar sizlerle.Slow,türkçe pop ve kimi zamanda TSM yayınıyla her türde sizlere hitap etmektedir.Radyo KTÜ kentin en dinamik radyosudur.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo KTÜ” için 3 dinleyen yorum yapmış.

  1. Suleyman Cerka 12 Temmuz 2012

    ozur dilerim sarkimi bekliyorum tesekurler

  2. Suleyman Cerka 11 Temmuz 2012

    Kosva dan kucak doglusu selamlar radyo nuz harika TSM Cok kayip cok az dinliyoruz sukur ki sizin radyo nuz da dinliyoruz sagolun varolun allaha emanet olun uzur dilerim bir sarkim var PENCEREDEN KUS UCTU Cok tesekur ederim saygilar.

  3. OSMAN EKİCİ 20 Nisan 2012

    SÜPER ..YÜREĞİNİZE SAĞLIK…

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?