Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

PAL ALATURKA İSTASYONU DETAYLARI

Pal Alaturka
Pal Alaturka

Pal Alaturka

Pal Alaturka Hakkında Bilgiler

Pal Fm, yenilikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor ve sayısız konsept radyo kanalı ile birlikte daha geniş kitlelere ulaşmayı da başarmış durumda. Tek bir müzik türü ile ilgili kitleye hitap etmek çok daha mantıklı bir adım ve Pal Alaturka kanalı da bunu en iyi şekilde karşılıyor. Alaturka müzik türünün en güzel örneklerine yer veren ve daha da önemlisi bunu gün boyu kesintisiz yayın anlayışı şeklinde ortaya koyan radyo kanalını sizler de listelerinize dahil edebilirsiniz.

Radyo Pal Alaturka kanalının yanı sıra yine ilginizi çekebilecek çok sayıda radyo kanalı da web sitemizde yerini almış durumda. Sizler de günü radyo dinleyerek geçirmek ve keyifli bir güne imza atmak istiyorsanız hemen şimdi yerinizi alabilirsiniz.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda sitemizi mobil uyumlu hale getirdik ve artık akıllı telefonlarınızın olduğu her noktadan radyo dinleme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Online dünya aracılığı ile radyo dinlemek gerçekten keyifli bir eylem ve daha da önemlisi kolay erişim sayesinde bunu daha da keyifli hale getiriyoruz.

Çok sayıda radyo kanalı mevcut ve her biri kendi kategorisinde yerini almış durumda. Çalışırken, dinlenirken, koşarken ve hatta seyahat ederken sizler de radyo dinlemek istiyorsanız eğer sitemizde yerinizi alabilir ve bu ayrıcalığı kusursuz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Çok sayıda radyo kanalı ile birlikte taleplerinize en iyi şekilde yanıt veriyoruz.

Pal Alaturka İletişim Adresleri

Adres Merkez: Anıt tepe Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 137/5 06570 Çankaya/ANKARA
Şube: Esenşehir Mah. Füsun Sok. No: 34 Ümraniye/İstanbul
Telefon: +90 (312) 384 48 16
Şube Telefon: +90 (216) 909 37 45
Faks: +90 (312) 384 48 66
Şube Fax : +90 (850) 202 61 62
E-Posta: [email protected]

Pal Alaturka Uydu Frekansları

Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?