Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO TURGUTLU FM İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Turgutlu FM

radyo-turgutlu-fm

Radyo Turgutlu FM

Radyo Turgutlu FM, Manisa’dan yayın yapmakta olan bir radyo kanalıdır.Genellikle Pop türünde yayınlar yapmaktadır.Turgutlu’da oldukça fazla dinlenen Radyo Turgutlu FM, buradan online olarak dinlenip, takip edilebilmektedir.FM frekansı 95.0 olan Turgutlu FM, karasal yayın ilede Manisalılara hizmet etmektedir.

Radyo Turgutlu FM

FM Radyo Hakkında
RTF Radyo Turgutlu Fm Yayıncılık San. Tic. A.Ş. olarak 1994 yılından bu yana Turgutlu’ da radyoculuk sektöründe, sektörün olmazsa olmazları arasında bulunan kaliteli ses kaliteli yayın kaliteli program ilkesi ile haberde doğruluk ve etik yaklaşım aktüel’ de güncel yaklaşım eğlence’ de kültür örf gelenek görenek ve türk aile yapısına saygılı uygun yayıncılık anlayışı ile yıllardır siz Turgutlu’ lu vatandaşlarımıza hizmet etmekteyiz.

Turgutlu’ da radyoculuk sektörünün geçmiş yıllardan kalma ilkesiz yanlış yönetim kaynaklı ve radyoculuk yapmak yerine radyoyu kullanma politikasını gütme anlayışını kıran, ve hiçbir zaman ilkelerinden taviz vermeyen bir anlayış ile Turgutlu Fm yıllardır zirveyi korumaktadır, teknik alt yapısı teknolojiyi takip eden kurumsal yapısı ile stüdyodaki sesin çıkışından varış noktasına kadar stereo ses kalitesini ulaştırmaktadır. Radyo Televizyon Üst Kurulu’ nun belirlemiş olduğu yayın alanı içerisinde son noktaya kadar db olarak kayıpsız ses transferini sağlayabilmekteyiz.

Radyo Turgutlu FM Yayın türü bakımından Pop, Alaturka, Tsm, Thm, Özgün, Rock, Ezgi türleri ağırlıklı olarak dinleyicilerimize yayın yapmaktayız.

Radyo Turgutlu FM bugüne kadar çizgisinden ayrılmadan, doğru, ilkeli, kararlı, kaliteli yayın politikası ile yolumuza devam ediyoruz siz dinleyicilerimize teşekkür ederiz.

Radyo Turgutlu FM

FM Radyo İletişim
Adres: Atatürk Bulvarı No 188/4 – Turgutlu / MANİSA
e-Posta: [email protected]
Telefon: +90 236 313 59 95 – +90 236 312 12 16
Cep Telefonu Numarası: 0 533 259 56 30 – 0 536 437 49 48
http://www.turgutlufm.net/

Radyo Turgutlu FM

FM Radyo Frekans
Radyo Turgutlu FM 95.0 dan Manisa ve çevresinde dinlenebilmektedir.Eğer böyle bir olanağınız yoksa, internet üzerinden online olarak, Radyo Turgutlu FM dinleyebilirsiniz.Radyo Turgutlu FM i Manisalı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Turgutlu FM” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. Hasan akansu 09 Şubat 2018

    İnternet yayını yok sanırım?

  2. ersin subaşılı 16 Nisan 2013

    rezil şuanda program resmen rezil cd yi takmışsın bi kontrol et en azından volkan kardeş:) müzik zevkinin içine ettin hadi başında durup program yapmıosun o bellide taktığın cdnin takılıp takılmadığını kontrol et en azından

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?