Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

TRT RADYO 4 İSTASYONU DETAYLARI

Trt Radyo 4

trt-radyo-4-dinle

Trt Radyo 4

Trt Radyo 4,103.4 frekansından Türk Sanat Müziği çalmaktadır.Trt kalitesiyle dinleyicilere sunulan Trt Radyo 4, Tsm müziğinin eksik yanlarını gidermektedir.En güzel parçaları sizler için seçmektedir.Sizlerde TSM dinlemekten hoşlanıyorsanız mutlaka sitemizin Trt Radyo 4 sayfasını ziyaret ediniz.

Trt Radyo 4

Hakkında Bilgiler
Geleneksel sanat ve halk müziğimizin çiçekleri bu bahçede.Saz semaileri, longalar, peşrevler, sevda dolu şarkılar; uzun havalar, hoyratlar, burcu burcu Anadolu kokan türküler.Dünden bugüne ses ve saz ustalarımız.Hepsi bu kanalda.TRT kalitesiyle, her gün 24 saat sizlerle.Türkiye’nin her yerinde, uydudan ve internet üzerinden bütün dünyada.
Hani hep yakınırız ya; bilimsel ve teknolojik gelişmelerin ülkemize geç girmesinden… Radyoculuk açısından durum tam tersidir oysa. 6 Mayıs 1927’de, dünyayla neredeyse aynı anda başlar Türk toplumunun radyo serüveni. 1 Mayıs 1964’de TRT’nin kurulmasıyla da yepyeni bir ivme kazanır.

Bugün TRT Radyoları; kamu yayıncılığı sorumluluğu, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı, doğru ve güzel Türkçesi, haber, bilgi, eğitim, kültür, müzik, eğlence içeriğiyle; ülkenin her köşesine, toplumun her kesimine seslenmektedir.

TRT Türkiye Radyoları; Radyo-1, Radyo-2 (TRT FM), Radyo-3, Radyo-4, 5 Bölge Radyosu (Antalya, Çukurova, GAP-Diyarbakır, Erzurum, Trabzon), Türk Sanat Müziği sevenler için TRT Nağme, Türkü dostlarına yönelik TRT Türkü, TRT Radyo Haber Kanalı ve uluslararası radyo kanalları Türkiye’nin Sesi Radyosu(32 dil) ve Avrupa FM ile radyo yayıncılığı alanında ülkemizde ve dünyada etkin bir güç konumundadır.

Trt Radyo 4

İletişim Bilgileri
Trt Genel Müdürlüğü
Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA

Trt Radyo 4

Frekans Bilgileri
103.4 frekansından yayın yapmaktadır.Dilerseniz bu karasal yayın frekansından dinleyebilirsiniz.Online Trt Radyo 4 dinlemek isterseniz sitemizi ziyaret ediniz.En güzel TSM parçaları Trt Radyo 4 aracılığıyla sizlerle.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Trt Radyo 4” için 14 dinleyen yorum yapmış.

 1. Mark 05 Aralık 2017

  Merhaba, İngiltere’den 🙂
  Güzel Türk klasik halk müziğini seviyorum,
  ama ben çok üzgünüm çünkü TRT Radyo 4 dinleyemiyorum dinle
  Ben bir İngiliz müzisyenim ve böyle güzel ve büyüleyici müzik duyduğumda gözlerimi kapatıyorum ve Türkiye’yi hayal ediyorum.
  TRT Nagme’yi duyabiliyorum, fakat Radyo 4 dinle farklı görünüyor.
  TRT’de en sevdiğim müziği gizlemek için ne oldu lütfen?
  – Aşkla Türkiye’de hiç tanışmadığım tüm arkadaşlarım

 2. Selva Parmaksız 02 Kasım 2016

  Safa Uzun hocama selam ve sevgilerimi iletirseniz çok mutlu olurum, Urfa’lı öğrencisinin kendini dinlediğini bilsin. Bütün solist abilerime selam olsun

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?