Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO EXTRA İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Extra

radyo-extra

Radyo Extra

Radyo Extra,90.5 frekansından Tokat üzerinde yayın yapmaktadır.Oldukça eskiye dayanan radyoculuk geçmişi, yayın kalitesiyle anlaşılmaktadır.Radyo Extra’da tür olaraksa genelde şu tarzları görmekteyiz..TSM,Slow Pop ve Yöresel parçalar.Geniş bir arşive sahip Radyo Extra Tokatda oldukça fazla dinlenmektedir.Sizlerde online olarak Radyo Extra dinlemek isterseniz, bu sayfayı ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Radyo Extra

Hakkında Bilgiler
02.08.2002 tarihinden itibaren Radyo Extra olarak dinleyicilerinin ve radyo severlerin hizmetine sunulan kuruluşumuz tüm Tokat halkının birliğini ve bütünlüğünü tarafsız bir bakış açısıyla değerlendirmiş ve yayın akışını genel ahlaki kurallar çerçevesinde kesintisiz olarak sürdürmüştür.

Dinleyicilerinin kesintisiz ve kalite bir yayın dinlemeleri için teknolojik alt yapısına azami seviyede önem veren radyomuz gerek yayınları gerekse kaliteli reklam anlayışıyla başarılı bir grafik çizmektedir.

Bu bağlamda her zaman ve her yerde siz değerli radyo severlerin yanında olacaktır.

Radyo Extra

İletişim Bilgileri
Dr.Remzi Topçam cad. No:46 Yücelen AVM Kat:2
[email protected]
Telefon: 0356 212 33 26

Radyo Extra

Frekans Bilgileri
Tokat 90.5 frekansından radyo yayını yapmaktadır..Fakat internet üzerinden online olarak dinlemek isterseniz, radyo dinleme sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Tokat çevresinde sevilen radyolardan olan Radyo Extra için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Extra” için 18 dinleyen yorum yapmış.

 1. Yeliz 04 Temmuz 2014

  Saygııııııınn!!!!! selam saygın abicim. ben son 3 yıldır radyonuzun bağımlı bir dinleyicisiyim. sadece sen askerdeyken pek dinleyesim gelmiyordu ama o sıralarda da muratin'e alıştım. 🙂 ama hiç mesaj felan atamadım sen anlayışlı insansın anlarsın beni imkanım yoktu. ben ticaret lisesindeyim abi. seni ilk dinlemeye başladığımda daha 8. sınıftaydım şimdi 11 oldum abi. 🙂 şu an nevşehirdeyim abicim. ablamın mezuniyeti için gelmiştim tatilimide burda yapıyorum. hayırlı ramazanlar bu arada. 🙂 şarkı seçimlerini de senide çok seviyorum abi. hele sohbetine bayılıyorum. 🙂 iyiki varsın… S vitamini ni çooook özlüyorum dinlemeyince… <3

 2. aynur güngör 04 Mayıs 2014

  biz şu an kyk yurdunda seni dinlemekteyiz arkadaşlarım şerife ve sefanurla birlikte sizden yalında yeniden parçasını istiyoruz sizi çok seviyoruz hayırlı programlar

 3. funda 05 Temmuz 2013

  slm kurtuluş dinleyelimmi gardaş

 4. şermin 04 Temmuz 2013

  merhaba iklim abla mustafa ceceliden bir şarkı istiyorum nişanlıma gelsin iyi yayınlar

 5. onur 14 Mayıs 2013

  bi duy sesimi duy necip köyüne slmlr sıradaki parça onlara gelsin…

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?