Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

POWER TüRK AKUSTIK İSTASYONU DETAYLARI

Power Türk Akustik
Power Türk Akustik

Power Türk Akustik

Power Türk Akustik Hakkında Bilgiler

Türk müziğinin önde gelen isimlerini daha sakin ve daha slow bir türde dinlemek isterseniz ve biraz olsun kulaklarımın pası silinsin düşüncesine sahipseniz sizler de radyo dünyasının en etkili adreslerinden biri olan Power Türk Akustik kanalında yerinizi alabilirsiniz. Joy Türk akustik ile aynı konsepte sahip olan ancak arşiv konusunda daha geniş bir listeye sahip olan ve daha renkli bir yayın akışı ile hizmet veren bu kanalı sizlere tavsiye edebiliyoruz. Power Türk Akustik kanalının en önemli artılarından bir tanesi yerli müzik ile birlikte yabancı müzik türüne de yer veriyor olmasıdır ve daha da önemlisi yalnızca akustik parçaları listesine ekliyor olmasıdır.

Power Türk Akustik, güçlü bir alt yapıya sahip ve sorumluluğu altında olan medya grubu da bu kanalı en iyi şekilde beslemeye devam ediyor. Farklı konseptler ve farklı tasarımlar her zaman için tutmuştur ve yeni nesil bu kanalın kıymetini de fazlasıyla biliyor. Sizler de daha sakin bir gün geçirmek adına ilk olarak http://crd.name.tr/ adresinde koltuklarınıza oturabilir ve online olarak bu kanala ulaşabilirsiniz. Akustik performanslar uzun süre sonra sıkıcı bir hal alabiliyor ancak güzel bir masa ve güzle bir ortama sahipseniz gerçekten hoş bir gün de sizleri bekliyor olacaktır. Sitemizde bu kanal benzeri çok fazla adres var ancak daha profesyonel adımlar attıkları için bu kanalı ön planda tutmayı tercih ediyoruz. Sizler de daha kusursuz bir şekilde günü tamamlamak ve kendinize özel bir gün yaşatmak isterseniz bekliyoruz…

Power Türk Akustik ile birlikte belki eski kız arkadaşlarınıza bir kez daha mesaj atıp daha fala üzülecek, belki hala aklındayımdır düşüncesi ile hayaller kuracak ancak bir şekilde düşündüklerinizin tam tersi olduğunu öğreneceksiniz. Duygusallık konusunda kendinize zarar vermek istiyorsanız bana göre harika bir tür seçimi olacaktır ve Power türk akustik bu konuda sizlere en iyi şekilde yardım edecektir. Daha fazlası için sizler de içeri buyurun ve istasyonda yerinizi alarak en azından duygu yüklü bir geceye ilk adımı atın.

Power Türk Akustik İletişim Adresleri

Adres: Ipekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Telefon: 0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: [email protected]
Teknik sorunlar için: [email protected]

Power Türk Akustik Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yaptığı için FM frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Power Türk Akustik” için 5 dinleyen yorum yapmış.

 1. turhan 26 Mart 2016

  holiday inn express ten turhan ve kamil , sıradaki parça tüm çalışanlara gelsin 🙂

 2. Fazıl Ahmet Baş 28 Ocak 2016

  severek ve beğenerek dinliyorum.

 3. yunus 29 Eylül 2015

  diyarakırdan sevgiler.evde. arabada hep powertürk ..

 4. ERDEN 01 Temmuz 2015

  RAMAZANDA GÜZEL GİDİYOR RADYO 🙂

 5. yiğido 29 Mayıs 2015

  sıla ablamdan bi parça istiyorum bana gelsin

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?