Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

KISS FM İSTASYONU DETAYLARI

Kiss FM
Kiss FM

Kiss FM

Kiss FM

Radyo Hakkında
1 Ocak 2013 tarihinde kurulmuş olan Kiss FM, yayın merkezi olarak Kırklareli‘yi seçmiştir. İlk günden beri yayın kalitesinden ödün vermeden devam eden radyo kanalı, ağırlıklı olarak Türkçe Pop müziklerine yer vermektedir. Soylu Medya Grup bünyesinde barınan istasyon, bu müzik türünü sevenler için vazgeçilmez radyolar arasında olma yolunda. Kiss FM dinlerken nadirende olsa yabancı pop müzikleri duymanız mümkün. Güncel yabancı pop şarkılara yer veren radyo, popüler sanatçı ve şarkılarını takip etmenizi sağlamaktadır.

99.3 FM frekansını kullanan Kiss FM, böyle bir imkana sahip olmayanlar için aynı zamanda online radyo dinleme hizmeti de sunmaktadır. Sizde karasal yayına bağlanmak isteyip bunu gerçekleştiremiyorsanız, radyo dinleme sitemizin Kiss FM sayfasını kullanabilirsiniz.

Kiss FM

İletişim Bilgileri
Telefon: 0288 512 82 00
E-mail: [email protected]

Kiss FM

Karasal Frekansları
Kırklareli ve çevre bölgelerde 99.3 Mhz kullanılmaktadır. Bu bilgiyi kullanarak uydu üzerinden Kiss FM dinleyip, takip edebilirsiniz. Kiss FM dinlemek için internet bağlantınızı kullanmak isterseniz, buraya gözatmanız yeterli olacaktır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Kiss FM” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. hazal 25 Haziran 2014

    merhaba ben hazal okanım lütfen radyoyu bırakma lütfen seni çok seviyorum sen bırakırsan ben nasıl dayanırım. yemin ederim sen bırkırsan ben kendimi öldürürüm. seni çok seviyorum çokkkkkkkkk. radyonun sahibi kimse lütfen okanın bırakmasına izin vermeyin lütfennnnnnnnnn

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?