Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

İKRA FM İSTASYONU DETAYLARI

İkra FM
İkra FM

İkra FM

İkra FM Hakkında Bilgiler

Takvimler 2013 yılının Mayıs ayını gösterdiğinde yayın hayatına başlayan İkra FM, takipçilerine internet üzerinden dini & tematik yayınlar yapmaktadır. Bu istasyonu diğer benzeri radyolardan ayıran en büyük özelliği samimi ve içten oluşudur. İslami radyolar arasında yerini alan ve hızla yükselişe geçen İkra FM, dinleyicilerine kimi zaman türküler ve yerel ezgiler ile hitap ediyor. Yayın akışı ve müzik çerçevesinin ne derece geniş olduğunu buradan anlayabiliriz.

İkra FM ile artık sizlerde ilahilerin en güzel temsilcilerine şahit olacaksınız. İstediğiniz an bir tık ile sizlere güzel bir keyif verilsin ister miydiniz? O halde crd.name.tr aracılığı ile ne zaman ilahi dinlemek isterseniz bir tık ile ulaşabilirsiniz.
Üstelik dini yayınlarda çalınacak eserler yetkililer tarafından özenle seçiliyor ve sizlere son sistem ses kalitesi ile sunuluyor. Nerdeyse unuttuğunuz ya da hatırlamakta güçlük çektiğiniz en güzel islami müziği dinleme olanağına sahip olacaksınız.

Sizler bizleri sürekli takip ederek zaten birçok farklı online radyo kanalına ulaşabiliyorsunuz. Bu sebeple bizlerde sizler için en yeni radyo kanallarını buluyor ve ulaştırıyoruz. Bir frekansı olmadığı için şuanda sadece internet üzerinden dinleme yapacaksınız ama radyo kısa zaman sonra bir frekans satın alır mı bilemeyiz. Büyüme hedefleri arasında sıkça yer alan bu kıstas umarız bir gün gerçek olur ve ilahi severler her an her yerden ulaşma imkânını bulmuş olurlar.

İkra FM İletişim Adresleri

Telefon: 0507 174 43 72
E-mail: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/radyoikrafm
Twitter: https://twitter.com/ikrafm

İkra FM Uydu Frekansları

Yeni açılan İkra FM henüz mhz bandı üzerinden dinlenememektedir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?