Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO VAKIT İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Vakit
Radyo Vakit

Radyo Vakit

Radyo Vakit Hakkında Bilgiler

Günümüzde televizyonun popülaritesinin gerisinde kalan radyonun halen güçlü temsilcileri var. Özellikle belli spesifik kategorileri tercih eden, özellikle müzik kültürü ile haşır neşir olanların radyolardan vazgeçemediği biliniyor. Pop müzik, Türk Sanat Müziği gibi kategorilerde her ne kadar fazlaca örnek görebilsek de dini motifler ile oluşturulmuş radyo kanallarının sayıca çok olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Radyo Vakit ise dini konularda yardımcınız ve eşsiz ilahiler ile yolculuğunuzda yol arkadaşıdır.

Radyo Vakit konularını temel olarak dini hedeflerden seçmiş ve dini konuları birçok parametrenin önüne almış. İnsanları dini konularda bilinçlendiren ve yolculuklarınızda dini şarkılar ile size yol arkadaşlığı yapan Radyo Vakit, oldukça erişilebilir bir konumdadır. Türkiye’nin her yanından erişim sağlanabileceği gibi internet üzerinden de erişebileceğiniz Radyo Vakit’te detaylı sohbetler sadece dini konular üzerine de değil. Türkiye’de yaşanan olaylar, ekonomik gelişmeler, siyasi değişimler gibi birçok parametrede sizleri bilgilendirmeyi kendine rehber edinmiştir. Son dakika haberleri ile yolculuğunuz sırasında erişemeyeceğiniz haberleri de sizlere duyurmaktadır.

Dini programları ile oldukça huzurlu bir yayın akışı olan Radyo Vakit, günün belli saatlerinde sunduğu berrak sesleri ile ruhunuzu huzurla dolduran sanatçıların eşsiz ilahilerini sizler ile buluşturuyor. Reklam akışını da kontrollü kılarak, sizi bunaltmaktan kaçınıyor. Ankara merkezli Radyo Vakit için en güvenilir dinleme kaynağı şüphesiz internet üzerinden yapılan yayınlardır. Bu hususta da en başarılı hizmeti sunan adres http://www.crd.name.tr/ olarak tanımlanabilir. Reklamların seyreltildiği, günümüz şartlarının gerekliliğinin sağlandığı, ergonomik ve tamamen kullanıcı dostu olan internet sitemizde Radyo Vakit’i kesintisiz ve yüksek kalite ile dinleyebilir, tek tık vasıtası ile dilediğiniz başka bir radyoya geçme fırsatını yakalayabilirsiniz. Kategorilere ayırmamız vasıtası ile “islami radyo” başlığı ile İslami hususlarda yayın yapan başka radyolara geçiş yapabilirsiniz.

Radyo Vakit İletişim Adresleri

Yetkili: Fehmi Yılmaz
Web: www.radyovakit.com
Email: [email protected]
Telefon: 0 532 283 64 21

Radyo Vakit Uydu Frekansları

Sadece internet üzerinden yayınlarına ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?