Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO BAMTELI İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Bamteli
Radyo Bamteli

Radyo Bamteli

Radyo Bamteli Hakkında Bilgiler

Hocaefendi’ye olan yakınlığı ile bilinen ve dini tema ile yayın hayatını sürdüren Radyo Bamteli, artık hepinizin çok yakından tanıdığı Küre fm alt yapısı ile hizmet veriyor ve İslami temayı en iyi şekilde işleyen kanallardan bir tanesi olarak da karşımıza çıkıyor. İlahi ve İslami söyleşilerinin önemli adreslerinden bir tanesi olan Radyo Bamteli, Radyo Fıtrat ile birlikte sizlere tavsiye edebileceğimiz dini kanallardan bir tanesidir. Dini yayın yapan çok sayıda kanal olduğunu biliyoruz ancak konuyu ve temayı sömürmeden, daha dürüst bir şekilde ele almak her kanalın harcı değildir ve bunu doğru bir şekilde yapan ender kanallardan bir tanesi olduğu için de Radyo Bamteli kanalını sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz.

Radyo Bamteli kanalında Fethullah Gülen’in sohbetleri ve gündeme dair eleştirileri yer alıyor. Biliyorsunuz son dönemde bu ekibin üzerine çok fazla gidilmeye başlandı ve bununla ilgili Hocaefendi de üslubunu bozmadan birtakım açıklamalar yapıyor ve bu kanal üzerinden bu açıklamalar sizlerin karşısına çıkıyor. Dini yayınlar ile birlikte sizler de ailenizi alıp dinleyebileceğiniz bir kanala ulaşmak istiyorsanız Radyo Bamteli en doğru adreslerden bir tanesi olacaktır diye düşünüyoruz ve bir kez daha bu kanalı sizlere tavsiye ediyoruz.

http://crd.name.tr/ adresini bir yerlere not etmek sizlerin lehine olacaktır ve bu sektörde rastlayabileceğiniz en özel radyo kanalı olduğumuzu da biliyoruz. Her geçen gün biraz daha gelişen ve biraz daha büyüyen kanalımız ile birlikte daha fazla radyo severi bünyemize dahil etmeye devam ediyor ve bu işi daha kaliteli bir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Radyo Bamteli gibi kanalların sayısı arttıkça bizler de dini kategoriye bu kanalları eklemeye devam ediyor ve sizlere çok daha farklı ve fazla seçenekler sunuyoruz. Site kalitesini hiçbir şekilde düşürmeden bizlere de katkı sağlayacak olan kanalları tercih ediyoruz. Radyo dinlemek isteyen ve bunu sorunsuz bir şekilde yapmak isteyen tüm radyo tutkunlarını tek bir çatı altında toplamak tek büyük hedefimiz ve bu hedefe de her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz.

Radyo Bamteli İletişim Adresleri

Burayı ziyaret etmenizde fayda var.

Radyo Bamteli Uydu Frekansları

Sadece internet üzerinden hizmet verdiği için FM frekansını veremiyoruz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?