Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO GüNEş İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Güneş
Radyo Güneş

Radyo Güneş

Radyo Güneş

Hakkında Bilgiler
102.5 FM frekansından yayın yapmakta olan Radyo Güneş, Sivas ve çevresinde karasal yayın üzerinden takip edilebilmektedir. Tür olarak Din ve Tasavvuf ağırlıklı olan radyo kanalı, internet üzerinden de dinlenilebilmektedir. İlahilerin, tematik programların, sohbetlerin gerçekleştiği istasyon, Sivas bölgesi yoğun olmak üzere çevre bölgelerde de oldukça fazla takip edilmektedir. İlahi dinlemeyi seven biriyseniz, bu radyoyu öneririz.

Radyo Güneş

İletişim Adresleri
Adres: Atatürk Caddesi Vakıflar İş Merkezi Kat:5 SİVAS
Telefon: 0346 224 56 90 – 225 25 84
Fax: 0346 224 56 90
Web Site: www.radyogunes.net
E-Posta: [email protected]

Radyo Güneş

FM Frekansları
Sivas – 102.5 ile uydu aracılığıyla yayına bağlabilirsiniz. Radyo Güneş, FM bandını kullanarak dinleyemeyenler için online dinleme hizmet de sunmaktadır. Bu yüzden dilerseniz internet üzerinden online olarak da Radyo Güneş dinleyebilirsiniz. Radyo Güneş, severleri için her türlü imkanını tedarik etmiştir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Güneş” için 4 dinleyen yorum yapmış.

 1. Hüseyin başçı 23 Nisan 2017

  Programınız çok severek dinliyoruzErzurum dan sevgiler selamlar

 2. ebussuud 29 Ocak 2017

  S.Aleykum. Şu anda vaaz eden hoca efendinin kim olduğunu öğrenebilirmiyim. Allah razı olsun. Almanyadan yazıyorum. Saat16.57

 3. Zuhal Kağızman 22 Mart 2014

  Sonsuz teşekkürler ediyorum o kadar mutluyum ki bir Sivaslı olarak Samsunda radyomuzu dinlemek şerefine eriştim annem her gün ezanı sizin radyodan dinliyordu ben de orada huzurla ilahilerinizi dinliyordum keşke Samsunda da dinleyebilsem derken internetten yayın yaptığınızı tesadüfen öğrendim ne kadar mutlu olduğumu anlatamam şu an Samsundayım ve netten radyomuz açık emeği geçen bütün kardeşlerime teşekkür ediyorum…

 4. ADEM 16 Nisan 2013

  İLAHİLERİN BAZILARINDA KÜFÜR ŞİRK İÇEREN SÖZLER VAR. öRNEĞİN RESULULLAH ADINA KURBAN OLDUĞUNU SÖYLÜYOR BİR İLAHİ SÖYLEYEN. ALLAHTAN BAŞKASINA KURBAN OLUNMAZ. RESULULLAH'TA BUNA DAİRDİR. LÜTFEN DİKKAT EDİN BİNLERCE İNSANIN GÜNAHINA GİRMEYİN. sAYGILARIMLA.

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?