Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

DOST FM İSTASYONU DETAYLARI

Dost FM

dost-fm

Dost FM

Dost FM,Ankara’dan Din ve Tasavvuf konularıyla alakalı yayınlar gerçekleştirmektedir.İnternet üzerinden online olarak dinleyebileceğiniz Dost FM, birbirinden güzel ilahiler ve programlarıyla sizlere güzel dakikalar sunmaktadır.Bu sayfadan Dost FM dinleyebilirsiniz.

Dost FM

Radyo Hakkında Bilgiler
Evde radyonuzun kulağını hafifçe çevirdiğinizde size en nadide kitaplardan göz nuruyla süzülmüş sözleri letafetle okuyan bir dost.

Yolda giderken, trafikten bunalmışken, tekdüze müziklerin sığ tesellilerinden yüz çevirmişken, şehrin duvarlarını delip geçen yüreğinizi sıcacık sarıp sarmalayan bir hitap çiçeği…

Radyo dinlemek ne televizyon seyretmeye benziyor ne de kitap okumaya. Seyretmek kadar tüketici değil, okumak kadar yorucu değil. Okumalardan süzülmüş, hayat tecrübesiyle kristalleşmiş güzellikleri bir insan sesinin aynasında sıcağı sıcağına duymak bambaşka bir güzelliktir.

Klişe söylemlerden uzak, ağır entelektüel kalıpların dışında, ilk dinleyene biraz da acemilik kokan bir heyecanla şehirde bir dost sesi olarak var oldu Dost FM. Dinleyicileri ile “dinleyici” olma ötesinde derin bağlar kurdu. Bazen bir ağabey sıcaklığıyla yol gösterdi. Bazen bir anne şefkatiyle seçenekler sundu. Ne olursa olsun, hakikatin ve şefkatin sesi olma kararlılığında oldu. Her şeye rağmen bir şehrin kalbi olduğunu hatırlatarak özgün sesini ve içten sözünü kararlı bir nehir gibi akıtmayı sürdürdü.

Dost FM, aktüel ve popüler olanın değil; gerçeğin, iyiliğin ve güzelin peşinde oldu. Bu sebeple kavgacı değil, öğrenmeye ve paylaşmaya dayalı bir dil kullanan Dost FM, kötüyü tartışma konusu bile etmeden sadece iyi olanı anlattı.

Dost FM

Radyo İletişim Bilgileri
Adres : İstanbul Caddesi Devrez Sokak No:1 İskitler-Ankara
Telefon: 0312.341 21 21
Faks : 0312.384 66 33
e-posta: [email protected]
Canlı Yayın Telefonları
Ankara:0312.341 90 00
İstanbul: 0212.511 20 41

Dost FM

Radyo Frekans Bilgileri
Dost FM internet üzerinden dinlenebilen bir radyodur.Ankara’dan yaptığı Dini ve Tematik yayınlarıyla bir çok dinleyiciyi kendine bağlamıştır.Sizlerde Dost FM online dinlemek istiyorsanız, radyo dinleme sitemizin Dost FM sayfasına gözatmanızı öneriririz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Dost FM” için 37 dinleyen yorum yapmış.

  1. sena 09 Aralık 2015

    allah sizden razı olsun hocamızın sohpedinde söylediği dua kitabının ismini tekrar ögrenebilirmiyiz iyi yayınlar

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?