Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

CAN RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Can Radyo

can-radyo-dinle

Can Radyo

Can Radyo,halk ezgileri ve türküler çalmaktadır.Halk türküleri seven kişilerin radyo dinlerken sıklıkla tercih ettikleri can radyo sitemizden canlı olarak dinlenebilmektedir.Oldukça eski tarihe dayanan can radyonun kuruluşu ve yayın hayatına atılması,beraberin tecrübe ve istikrarıda getirmiştir.En iyi ve tercih edilen türküleri sizlere özenle seçerek sunmaktadırlar.Sitemizi kullanarak online can radyo dinleyebilirsiniz.

Can Radyo

Hakkında Bilgiler
TRT dışında bir yayıncılığın başladığı yıllarda özel bir girişimci tarafından yayına başlatılmış ancak yayınını 1994 yılına kadar sürdürebilmiştir. 1994 yılı Haziran ayında şimdiki sahibi bulunan Anonim Şirket tarafından satın alınarak yayın hayatına devam etmiştir. 1996 yılında var olan disiplinsiz yayın politikasını terk ederek Anadolu Halk Müziği ağırlıklı yayınına başlamıştır.
Geçen zaman içerisinde tekniğini geliştirip içeriğini zenginleştirerek,dinlenme oranını arttırmıştır. Can radyo yayın stüdyo ve bürosu Bornova dadır. İzmir-Yamanlar-Kara tepe de bulunan kendisine ait tesislerinden 100 Km yarı çaplı bir alana net,sorunsuz yayın yapmaktadır. Yayın içeriği açısından bölge halkının çok büyük bir kesimine hitap ettiği için Metropol ve çevre ilçelerde en çok dinlenen radyo durumundadır. Zaman zaman yayınlarından dolayı sorunlar yaşamakta ve yayın içeriklerinde kısıtlamalar yapmak zorunda kalmaktadır. Can Radyonun amacı Anadolu’dan zorunlu göçle İzmir ve çevresine yerleşmiş Anadolu halkını Kökeninden koparıp şehirleştirmek değil,En azından kendi kültürüyle bu şehirde yaşatmaktır. Bu şehirde biz de varız değil,Bu şehir bizim deyip şehrimizin insanlarımızın daha insanca yaşayabileceği bir şehir haline gelmesine katkı koymaktır. Bu sayfalarda zaman zaman Can Radyo hakkında haber ve bilgileri bulabilecek Herhangi bir yayınsızlık anında sebep ve sonuçlarını okuyabileceksiniz. Bu sayfaların yayın dışında bir iletişim aracımız olması dileğiyle..
Can radyoyu sevdiyseniz sizlere Yöresel Radyolar kategorimizide öneriyoruz.

Can Radyo

İletişim Bilgileri
BORNOVA CAN RADYO REKLAMCILIK HİZMETLERİ A.Ş
274/5 Sok No:11/1 Bornova-İzmir
Tel:0.232.3474290 – 0.232.3474291
Fax:0.232.3474292
[email protected]

Can Radyo

Frekans Bilgileri
İzmir 93.3
Can radyo, 93.3 frekansından türkü ve halk ezgileri sevenlerle buluşuyor.Dilerseniz online canlı olarak buradanda dinleyebilirsiniz.Can Radyo dinle, artık cd kalitesinde çok kolay şekilde takip edebilirsiniz.Kesintisiz olarak en güzel türküler sizlerle.Halk müziğine gönül vermiş tüm insanlar Can Radyo’da buluşuyor.Can Radyo dinlemenin en doğru yeri.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Can Radyo” için 29 dinleyen yorum yapmış.

  1. TurhanAkıncı 20 Haziran 2023

    İnternet üzerinden dinliyorum SES ÇOK AZ SESİ YÜKSELTİN

  2. burak 01 Eylül 2013

    arkadaşlar aman aman dağlar beni gören ağlar yürekten sevmiştim beni gören ağlar kurban olam dağlar türküsünü kim söylüyor yalnız söyleyen bayan sanatçı çok güzel söylüyor bu konuda sizden cevap bekliyorum

  3. mordeniz 12 Temmuz 2013

    selam ben mordenız foca işyerımden sabah akşama kadar dınlıyorum son ra eve gelıyorum evde ınternette dınlıyorum şu an ahmet babadan başım belada dinlıyorum iki varsınız sabahleyın seslı gazeteyı dınlıyorduk alı rıza abı yok gokhan da hastalanmış gecmış olsun seslı gazteyı eskı coşkusuyla dınlemek ıstıyorum

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?