Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

DUHOK RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Duhok Radyo
Duhok Radio

Duhok Radio

Duhok Radyo Hakkında Bilgiler

Radyo dinlemek gerçekten büyük bir keyif ancak bu keyfi sizlere kusursuz bir şekilde yaşatacak olan online adresleri keşfetmek biraz sıkıntılı olabiliyor. İnternet teknolojisini iyi kullanmak gerekiyor ve bu sayede sizler de radyo keyfini çok daha muazzam bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz bugünkü kanalımıza geçelim ve yine Kürtçe kanallardan devam edelim… Duhok Radyo, Agır FM ile benzer bir listeye sahip ve aynı amaç için hizmet ettiklerini de belirtmek gerekiyor. Duhok Radyo, her yayında siyasi bir amaç için burada olmadıklarını, yalnızca Kürtçe dilini ve Kürtçe eserleri daha fazla insan ulaştırabilmek adına yayın yaptıklarını söylüyor ve sizler de yayınları detaylı bir şekilde takip ederseniz bu doğrultuda ilerlediklerini görebilirsiniz. Kanalı sizlere tavsiye edebilirim çünkü gerçekten yöresel müziklerin yer aldığı, hiçbir şekilde siyasi propagandanın yapılmadığı bir kanaldır.
Kürtçe müzik dinlemek istiyorum ve zaman zaman özgün eserleri de duymak istiyorum diyorsanız eğer Duhok radyo bu adreslerden en doğrusu olacaktır. Duhok radyo ile birlikte artık en sevilen Kürtçe müzikleri gün içerisinde dinleyebilecek ve dilerseniz istek parçalarınızı da radyoya iletebileceksiniz. Duhok radyo ile birlikte sizlere çok sayıda radyo kanalı tavsiyesinde bulunduk ve bu tavsiyeler ile birlikte farklı kanallara yer vermiş olduk. Kürtçe yayın yapan çok fazla kanal var ancak bu kanalları tek bir adreste bulmak pek de kolay olmuyor fakat sizler için yine detaylı bir araştırma yaptık ve http://crd.name.tr/ adresini bulduk.

Kürtçe yayın yapan tüm kanallar bu adreste tek bir kategori altında yerini almış durumda ve bununla birlikte Türkçe yayın yapan kanallar da mevcut. Sizler de radyo dinleme keyfini daha üst seviyelere taşımak ve daha kusursuz, daha eğlenceli bir gün geçirmek istiyorsanız bu siteyi sık kullanılanlara alabilirsiniz. Siteyi takip ettiğinizde ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız ve her geçen gün yeni bir kanal takviyesi ile birlikte Türkiye’nin en kalabalık radyo sitesi olmayı da başarıyor ve her geçen gün ziyaretçi sayısı da belli oranda artış gösteriyor.

Duhok Radyo İletişim Adresleri

Telefon: 00964 62 7710950
00964 62 7710951
00964 62 7623636
00964 62 7600071
Email: [email protected]
Web: www.duhokradio.org

Duhok Radyo Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yaptığı için karasal frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Duhok Radyo” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. dilgesh 03 Nisan 2015

    Bijit dengé Duhok <3

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?