Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

OLAY FM İSTASYONU DETAYLARI

Olay FM
Olay FM

Olay FM

Olay FM,90.5 frekansından Bursa üzerinden yayınlar gerçekleştirmektedir.Yayın türü itibariyle türkçe pop ve kimi zamanda rock müzik parçalarını dinleyicileri ile paylaşmaktadır.Olay FM dinlemek isteyenler, FM bandından 90.5 frekansını kullanarak ve internet üzerinden bu sayfayı ziyaret ederek dinleyebilirler.Eğer Bursa’da ikamet etmiyorsanız online olarak Olay FM dinleyebilirsiniz.

Olay FM

Hakkında Bilgiler
90.5 frekanslarından yayın yapan Olay FM, 17 Mayıs 1995 tarihinde yayın hayatına başlamış 10Kw’lık vericisiyle Bursa ve Güney Marmara’da, Tam 10 yıldır aralıksız devam eden Uydu yayını ile Asya ve Avrupa kıtalarında, internet yayını ile de tüm Dünya’da dinlenebilmektedir.

Bu da başta Bursa ve Güney Marmara olmak üzere geniş bir alana sağlıklı bir şekilde ulaşmamızı sağlamaktadır.
Demokratik ve laik hukuk devletini savunan Olay FM, bölge ve Türkiye gündemini tarafsızlık ilkesiyle 24 saat düzenli ve düzeyli bir şekilde izlemeyi ilke edinmiştir. 24 saat canlı yayın yapan radyomuz anında, doğru, ilkeli ve canlı haber vermenin yanısıra etkin reklamcılığı, akılcı ve düzeyli programcılığı, seçkin müzik anlayışı, canlı yayınları ve yer aldığı organizasyonlarıyla kısa sürede zirveye oturmayı başarmış ve kurulduğu günden bu yana zirvedeki yerini korumayı bilmiştir.

Tüm gün boyunca programlarında yalnız Türkçe sözlü müzik yayınlayan Olay FM, başta pop müzik olmak üzere, rock ve diğer müzik türü örneklerine de yer vermektedir. Türkiye listelerindeki son hitleri, yepyeni single’ ları “Kentin En Dinamik Radyo İstasyonu” olma özelliğini koruyarak yayınlamaktadır.

A ve B gurubu başta olmak üzere, 10- 50 yaş arası gurubun ana profilimizi oluşturduğu görülmüştür. Yayın çizgimiz olan hit müzik ve sıcak haber dinleyici profilinin genişlemesinde etkili olmaktadır. Özellikle iş dünyası, ev hanımları ve öğrenciler dinleyici profilinde başta yer almaktadırlar.

Bünyesinde bulunan iki kayıt stüdyosuyla, ulusal kalitede reklam ve tanıtım yapımlara imza atan Olay FM’in, sahip olduğu teknik donanım Güney Marmara’ nın her yerinden canlı yayın yapabilmesine de olanak sağlamaktadır.

Her sabah saat 07:00 de başlayan ara haber bültenlerini gece saat 20.00‘ye dek sürdürmekte, 13.00 ve 18.00 saatlerinde yayınlanan ana haber bültenleriyle kent, ülke, ve dünya gündemini yakından izlemekteyiz.
Olay FM, çağdaş – kentli yayıncılık anlayışıyla, gündemdeki konu ve konuklarıyla, 24 saat canlı yayınıyla sizinle.

Olay FM

İletişim Bilgileri
Ankara Yolu 11.Km Gürsu Kavşağı Bursa – Turkey
Tel: + 90 224 331 70 50 – Fax: + 90 224 331 70 53
[email protected]
Olay FM resmi internet sitesi burasıdır.

Olay FM

Frekans Bilgileri
Olay FM 90.5 frekansından kullanıcılarına ulaşmaktadır.Bursa üzerinden yaptığı Türkçe pop ve rock ağırlıklı yayınları ile dinlemeye değer bir radyo kanalıdır.Olay FM radyosunu dinlemek ve takip etmek için doğru bir yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Olay FM” için 3 dinleyen yorum yapmış.

  1. arzu bursa 17 Ağustos 2019

    Yeni çıkan şarkılar çalmalı ve kendi şehrimizin sanatçılarına sahip çıkalım mesela melih önder in bundan sonra şarkısı çalmalı

  2. Eda 17 Ekim 2018

    Hollanda’dan selamlar. Kübra ve Gizem, siradaki sarki size gelsinn :))

  3. cengiz 13 Aralık 2012

    bugun ilk defa dinledim.harika radyo.

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?