Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO Z İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Z
Radyo Z

Radyo Z

Radyo Z Hakkında Bilgiler

Türkiye’nin en güzeli, radyoların en özeli Radyo Z, internet radyosu olarak yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor ve sunduğu kaliteli yayınlar doğrultusunda çok sayıda insana hitap etmeyi de başarıyor. Haber kanalı olmakla birlikte, pop müzik yayınları ile pop kanalı kategorisinde de yerini alabilir. Radyo Z, web sitesi üzerinden haber sunumu ve liste sunumlarına devam ediyor. Kendi müzik arşivini oluşturmayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan bu kanal, farklı bir yapıya sahip. Sitesine girerseniz eğer bu farklılığı sizler de net bir şekilde görebilirsiniz ve online olarak haber sitesi konsepti ile de bir radyo kanalından çok daha fazlası demek doğru olacaktır.

İnternet radyosu olarak hizmet veren çok sayıda amatör ve profesyonel kanal var, bu yüzden hepsine erişim sağlamak zaman zaman sıkıntılı olabiliyor ve birçok kanal da sitede yaşanan sorunlar nedeniyle kaliteli yayın yapamıyor ancak Kanal Z, bu sorunlardan sizleri uzak tutan ve profesyonelliği hiçbir şekilde elden bırakmayan bir radyo kanalıdır. Radyo Z internet kanalını sizler de http://crd.name.tr/ adresi üzerinden takip edebilir ve frekans ile uğraşmadan direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Ülkemizde kaliteli radyo yayını yapan kanalları tek bir çatı altında toplama görevini üstlenmiş durumdayız ve bu görevi de en iyi şekilde yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Radyo Z gibi kendine has tavrı olan çok sayıda yerel kanalı sizinle ücretsiz olarak buluşturuyor ve daha kusursuz yayınlara sizleri de ortak etmeye devam ediyoruz. Bilgi almak ve kanallara göz atmak adına sizler de tek bir tık ile bu yayınlara ulaşabilir, en azından çok daha objektif yorumlar ile kendi kanalınızı da kısa sürede belirleyebilir ve dilediğiniz an dinleyebilirsiniz.

Radyo Z İletişim Adresleri

Şuan ulaşılamıyor.

Radyo Z Uydu Frekansları

İnternet üzerinden yayın yaptığı için FM frekansını veremiyoruz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Z” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. doğukan 16 Mart 2017

    doğukandan ebrusuna ebruli şarkısını calarmısınız lütfenn

  2. zafer 27 Şubat 2015

    yayınınız temiz ve harika teşekkürler

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?