Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO KARADENIZ İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Karadeniz
Radyo Karadeniz

Radyo Karadeniz

Radyo Karadeniz,88.6 frekansından Ankara üzerinden yayın yapmaktadır..Müzik türü olarak Karadeniz müzikleri ve yöresel parçalara yer vermektedir.Canlı radyo dinleme sitemizin Radyo Karadeniz sayfasından kesintisiz olarak online dinleyebilirsiniz.

Radyo Karadeniz

Radyo Hakkında Bilgiler
Radyo Karadeniz Ankara ve çevresine FM 88.6 frekansından, Tüm Türkiye’ye ve yurtdışına www.radyokaradeniz.com.tr adresinden, sesini duyurmaktadır.

Radyo Karadeniz, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, cumhuriyetin temel niteliklerinden ödün vermeyen genç ve dinamik kadrosuyla kaliteli, tarafsız ve doğru yayıncılık ilkeleriyle 2003 yılından itibaren yayın hayatına devam etmektedir.

88.6 Ankara Radyo Karadeniz kuruluşundan günümüze birçok yeniliğe öncülük etmiştir. Bu Yayın döneminde de çağımızın gereklerini yerine getirerek, istikrarlı çıkışını ileriki yıllarda da sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Radyo Karadeniz, Ankara’da doğu-batı bloğunda yaşayan 1 milyon Karadenizli dinleyicinin kendini bulduğu tek ve öncü radyo olarak yayınını sürdürmekte ve her yıl düzenlediği sosyal etkinliklerde dinleyicileriyle bütünleşip bu anlamda da dinleyici kitlesini sürekli genişletmektedir.

Radyo Karadeniz her ne kadar Karadeniz ismini ve motiflerini taşısa da ilkeli ve tarafsız yayıncılığıyla çok geniş kitlelere sesini duyurabilmekte, toplumun her kesimi tarafından benimsenip ilgiyle dinlenmektedir.

Bir medya kuruluşu olmanın ötesinde dinleyicileriyle kültürel bir bağ kuran Radyo Karadeniz, ilkeli haber ve yayın anlayışı, müzikalite düzeyinden ödün vermeyen müzik programları ile, hedeflerine hızla ulaşmaktadır.

Müziğin gerçek anlam ve niteliğini taşıyan eserlere yer verdiğimiz yayın akışımızı kesintisiz müzik adı altında %80 Karadeniz Müziği, %10 Türk Sanat Müziği, %10 Türk Halk Müziği oluşturmaktadır.

Sahip olduğumuz ilkelerimiz, kaliteli müzik anlayışımız ve sürekli kendini geliştiren ekibimiz sayesinde dinleyici kitlemizi sürekli artırma yolunda kararlı adımlarla ilerliyoruz.

Radyo Karadeniz

Radyo İletişim Bilgileri
ADRES: Keklikpınarı Mahallesi 876. Sokak No:10 Yenioran
Dikmen / ANKARA
TELEFON: 0 312 475 30 50
FAKS: 0 312 475 30 52
MAİL: [email protected]
[email protected]

Radyo Karadeniz

Radyo Frekans Bilgileri
Ankara 88.6 frekansından dinleyebilirsiniz yada online olarak internet üzerinden dinleyip takip edebilirsiniz.Radyo Karadeniz, birbirinden güzel karadeniz müzikleri ve yöresel parçalar yayınlamaktadır.Radyo Karadeniz dinlemek için doğru adrestesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Karadeniz” için 5 dinleyen yorum yapmış.

 1. fatma 09 Mayıs 2014

  iyi yayınlar hoş geldn güel arkadaşm idris altuner mukemmel bi program olucana eminimmm

 2. fatma 09 Mayıs 2014

  hoş geldin canım arkadaşım İdris Altuner iyi yayınlar eminimi harika bi prgram olucak eminim keyifle dinlicemiz bi program

 3. fatma bıyıklı 03 Nisan 2014

  ben trabzon vakfıkebirden fatma bıyıklı ilk defa giriyorum.radyonuzu cok beğendim.erkan ocaklı dan bi parça istiyorum

 4. vildan 03 Mayıs 2013

  slmlar hayırlı cumalar

 5. bülent sarı 21 Şubat 2013

  apoloslermi den mektup çalarmısınız

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?