Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO MARTı İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Martı
Radyo Martı

Radyo Martı

Radyo Martı Hakkında Bilgiler

Radyo geçmişten günümüze gelen ve gelecek nesillere de emanet edilebilecek bir kültür. Hayatımızın her anında yanımızda olabilecek şekilde portatif bir boyut kazanmış radyonun bu geniş kapsamlı içeriği şüphesiz onu bu kadar eşsiz bir zemine yerleştiriyor. 1993 yılından beri dinleyicilerine eşsiz bir yayın programı sunmaya çalışan Radyo Martı, ilkeli ve kesintisiz bir yayın anlayışı benimsemektedir. Dinleyicilerin beklentilerini tüm kriterlerin ötesinde tutan ve elinden geldiği kadar bu arzuları yerine getirmeye çalışan Radyo Martı, Antalya’nın en gözde radyo kuruluşlarından biridir.

Radyo Martı’ya ulaşabilme adına çeşitli parametrelerden söz edebiliriz. Antalya’nın saygın radyo kuruluşlarından biri olma başarısını elinde bulunduran Radyo Martı’ya 98.0 mhz aracılığı ile ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden de çeşitli siteler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Türkçe yayın felsefesi ile Türkçe Pop ağırlığı ile şekillense de yabancı sevilen popüler şarkılara da bünyesinde yer vermektedir.

Radyo Martı kuruluşundan bu yana her yaş grubuna hitap etmeyi kendine esas felsefe edinmiş ve bu bağlamda Antalya halkının da beğenilerini göz önünde bulundurmaya özen göstermiştir. 1993 yılından bu yana Antalya halkına hizmet vermekte olan Radyo Martı, halkın müzik tercihlerini ve hangi müzik tercihlerini ön planda tuttuğunu irdeleme imkanına vakıf olabilmiştir. Bu çözümlemeyi yapan Radyo Martı, bu sebepten ötürü yıllardır Antalya’nın en sevilen yayın kuruluşlarından birisidir.

Her radyo kuruluşunda olduğu üzere Radyo Martı’yı da internet üzerinden dinleme fırsatına vakıf olabilirsiniz. Bunun için yenilenen tasarımı ve sizin beklentilerini ön planda tutarak değişim gösterdiği alt yapısı ile http://www.crd.name.tr/ adresi beklentilerinizi fazlası ile karşılamak için yeterli olacaktır. Reklamlardan arındırılmış, sizi saniyeler içerisinde aradığınız radyoya ulaştıracak kadar basitleştirilmiş arayüzü ile memnuniyetinizin garantisini veriyoruz. Radyo Martı’yı dinlemek için doğru yerdesiniz.

Radyo Martı İletişim Adresleri

Adres: Varlık mah. 180 Sok. Yılmaz Apt. No:1/8
Telefon: 0242 238 23 20
Faks: 0242 238 23 22
E-mail: [email protected]

Radyo Martı Uydu Frekansları

98.0 FM frekansından karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?