Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO MELON İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Melon
Radyo Melon

Radyo Melon

Radyo Melon Hakkında Bilgiler

Online olarak sektörde uzun süredir radyoculuk yapan çok sayıda ismin bir araya gelerek kurduğu bir radyo kanalıdır ve bu kanalın takipçi sayısının çok olması nedeniyle bizler de sitemize dahil etmiş durumdayız. Güncel pop müzik yayını yapan ve en yeni isimleri de sizlere sunan Radyo Melon, dünyanın her yerinden dinleyebileceğiniz bir kanal olarak hizmet veriyor ve online dünyada bir hayli popüler. Maximusic istasyonu ile aynı temada hizmet veren ve pop müzik dışında farklı bir konsepte sahip olmayan bu özel kanalı sizler için sitemize dahil ettik. Radyo Melon, profesyonel isimleri ve kaliteli yayın akışı ile göz doldurmaya devam ediyor ve pop müziğin en iyi isimlerini sizlerin karşısına çıkarıyor.
Radyo Melon, çok net radyo gibi bir slogan ile bizleri selamlıyor ve pop müziğin en sevilen eserlerini de gün boyu, kesintisiz olarak dinleyicilerine sunuyor. Radyo dinlemek için sizler de kanal tercihlerinizi yapmakta zorlanıyorsanız, bu adrese bir uğrayın çünkü gerçekten çok güzel müzikler mevcut ve sitemiz aracılığı ile de benzer kanallara ulaşabilirsiniz, bu sayede sıkıldığınız anda tarzınızı hemen değiştirebilir ve daha farklı kanallarda yerinizi alabilirsiniz. Radyo Melon dışında çok sayıda radyo istasyonu da yine sitemizdeki yerini alıyor ve kusursuz bir yayın akışı ile sizlere sunuluyor.

http://crd.name.tr/ üzerinden ücretsiz olarak yayınlarımıza devam ediyor ve sizleri memnun etmek adına kanal sayımızı da her geçen gün biraz daha arttırıyoruz. Radyo Melon ile birlikte, beğenilerinizi toplayacak ve sizleri memnun edecek çok sayıda kanalın da yer aldığı sitemiz, üye olmanda radyo dinlemenize fırsat sunan özel bir sitedir. Bu işi yıllardır yapan ve internet dünyasında yer alan çok sayıda editör ile daha kaliteli işler yapmaya çalışan siteyi sizler de sık kullanılanlar menüsüne dahil edebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden yoluna devam eden ve profesyonel kanallar ile daha iyi noktalara gelmeyi başaran site sayesinde, müzik dinlemek daha büyük bir keyif haline gelecek ve dilediğiniz kanalı da dilediğiniz an bu adres üzerinden dinleyebileceksiniz.

Radyo Melon İletişim Adresleri

Burayı ziyaret ederek radyo yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Radyo Melon Uydu Frekansları

Online olarak yayın yaptığı için karasal frekansı bulunmamaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Melon” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. Mehmetcan 19 Ekim 2016

    Ellerinize yüreğinize sağlık iyi geceler ?

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?