Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO DAMLA İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Damla
Radyo Damla

Radyo Damla

Radyo Damla Hakkında Bilgiler

Zonguldak bölgesinde 98.0 FM frekansı üzerinden yayın yapan Radyo Damla, güncel hit türkçe müzikleri dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Genellikle türkçe pop, slow ve benzeri şarkılara yer veren istasyon, Devrek ve çevresinden kolayca takip edilebilmektedir. Bu müzik türünün ne derece popüler olduğunu göz önüne alırsak Radyo Damla’nın oldukça yerinde bir karar verdiğiniz görebiliriz.

Yayınlarını kaliteli bir ses çıkışıyla sunan radyo kanalı, sizinde bildiğiniz şarkıcıları bünyesinde bulunduruyor ve kesintisiz olarak(7/24) takipçilerine sunuyor. Eğer türkçe pop müzikte gelişen olayları ve yeni tanınan sanatçıları takip edemiyorsanız, Radyo Damla dinleyerek bu türe özgü her yeniliği ilk siz duyabilirsiniz. Reklam konusunda da oldukça titiz ve özenli olan istasyon, az reklam çok müzik mentalitesi ile size güzel zaman geçirmeyi vaad ediyor. crd.name.tr kalitesini kullanarak Radyo Damla’yı sorunsuzca dinleyebilir, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz!

Radyo Damla İletişim Adresleri

Telefon: 0 546 556 98 00
Adres: Devrek / ZONGULDAK

Radyo Damla Uydu Frekansları

Radyo Damla’nın karasal yayınına 98.0 FM frekansı ile ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Damla” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. İHSAN KARTAL 29 Ağustos 2017

    ZONGULDAKLI BİR KIZIMIZIN YAPTIĞI AHMET SELÇUK İLKAN ŞARKISI”HERYERDE İZİMİZ VAR_NESİL” ŞARKISI VE KLİBİ YOUTUBEDE ,70,000 İZLENME.SİZDE YAYINLAYIP DESTEK OLURMUSUNUZ.TŞK.LER…

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?