Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO GAZI İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Gazi
Radyo Gazi

Radyo Gazi

Radyo Gazi Hakkında Bilgiler

Üniversite radyoları oldukça ilgimizi çekiyor ve öğrencilere hitap eden bu tür kanallara da destek vermeye devam ediyoruz. Online olarak yayın yaptıklarını belirtmemize sanırım gerek yok çünkü sektördeki birçok kanal artık bu şekilde hizmet vermeyi tercih ediyor ve yalnızca Gazi Üniversitesi öğrencileri ile kalmayarak, dışarıya da ulaşmaya çalışıyorlar. Bilgilendirme ve eğlence amaçlı kurulan bu radyo, uzun yıllardır sektörde olan ve öğrencilerin yaptıkları çalışmalar ile yürütülen bir radyo kanalıdır. Radyo Gazi, kendi konseptini oluşturmuş ve belli bir çizgide ilerlemeye devam eden özel bir kanaldır. Rektör ve yönetimin bu kanala destek vermesi de maddi bir kaynak ihtiyacını geride bırakıyor, yani reyting ya da maddi anlamda bir kaygı olmadan rahat bir şekilde yollarına devam edebiliyorlar.

Radyo Gazi kanalı ile sizler de tanışmak isterseniz eğer hiç vakit kaybetmeden crd.name.tr adresinden yardım alabilirsiniz. Ülkemizde yayın yapan tüm radyo kanallarını sizinle buluşturuyor ve kusursuz bir hizmet politikası ile yanınızda yer alıyoruz. Radyo Gazi gibi üniversite kanallarını bir adım önde tutuyoruz çünkü bu tür kanallar daha geniş bir kitleye hitap ediyor ve bizler de bu kitleyi yakalamak adına gerekli çalışmaları profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Radyo Gazi ile birlikte, diğer üniversite kanallarını da dinlemek adına sitemizi tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır. Türkçe yayın dili ile hayatına devam eden tüm kanalları bulabileceğiniz bir platform yaratmak adına bu sektördeyiz ve her geçen gün yeni bir kanal ile sizlere de farklılıklar sunuyoruz. Daha fazla radyo kanalı ve daha kaliteli bir ses düzeni için sizler de bu adresi sık kullanılanlar menüsüne dahil edebilir ve sık sık ziyaretlerde bulunabilirsiniz.

Radyo Gazi İletişim Adresleri

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi
Adres: 8.Cad. 81. Sokak No:2 06490 Emek / Ankara

Radyo Gazi Uydu Frekansları

Ankara’da 88.3 FM frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?