Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO SEVIMLI İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Sevimli

Radyo Sevimli

Radyo Sevimli

Radyo Sevimli, internet üzerinden çeşitli türkçe müzikler yayınlamaktadır. Şuan için sadece online olarak dinlenebilen radyo kanalı sizler için buradan online dinlenebilmektedir.

Radyo Sevimli

Radyo Hakkında Bilgiler 24 Saat Canlı Müzik yayını yapan dünyanın her yerinden dinlenebilen kendi alanında uzman dj’lerden oluşan seçkin bir kadrosuyla hizmetinizdeyiz. Radyo Sevimli küreselleşen bu dünyada artık normal radyoların hiç degeri kalmamaktadır… artık sanal ortama taşınan bir çok şey gibi Radyolarda taşınmaktadır. Radyo Sevimli’de bu ilke ile insanlara kaliteli Radyo yayını yapmak için açılmıştır.24 Saat Canlı radyo yayın yapan Radyo Sevimli,istek mesaj kutusu ve canlı telefon bağlantılarıylada hizmetinizdedir.

Radyo Sevimli

Radyo İletişim Bilgileri Canlı Yayın Sütüdyo Cep Telefonu: Eklenecektir Reklam Mail: [email protected] Radyo Sevimli İstek: [email protected]

Radyo Sevimli

Radyo Frekans Bilgileri Radyo Sevimli internet üzerinden karışık türkçe müzik yayını yapmaktadır.İsterseni kendi web sitelerinden, istersenizde radyo dinleme sitemiz üzerinden online olarak dinleyip, takip edebilirsiniz.Bu sayfa Radyo Sevimli dinlemeniz için ayrılmıştır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Sevimli” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. umut 16 Kasım 2013

    arkadas bir kere tanıtım yapın daa

  2. radyo sevimli 24 Temmuz 2013

    MERHABA ARKADAŞLAR — TÜRKİYE'NİN EN SEVİMLİ RADYOSUNDA — EN YENİ VE EN KALİTELİ MÜZİKLERLE YAYINDAYIZ — SİZLERDE İSTEK VE MESAJLARINIZI WEB SİTE ADRESİMİZDEN BİZLERE İLETEBİLİRSİNİZ…

    RADYO WEB: http://www.radyosevimli.com

    İYİ DİNLEMELER TÜRKİYEM

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?