Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

PAL AKUSTIK İSTASYONU DETAYLARI

Pal Akustik
Pal Akustik

Pal Akustik

Pal Akustik Hakkında Bilgiler

“Müziğin Türkçesi” mottosu ile yola çıkan ve online dünya üzerinden de yayınlarına devam eden Pal Fm, bünyesinde yer verdiği birçok konsept radyo kanalı ile birlikte radyo sevenlere en iyi şekilde hizmet sunmaya devam ediyor… Bu kanallardan bir tanesi de Pal Akustik olarak karşımıza çıkıyor. Akustik müziğin en iyilerini tek bir çatı altında buluşturmak ve müzik sevenlere sunmak gerçekten güzel bir adım olmuş ve biz de sitemizde bu kanala yer vermeyi tercih ettik.

Radyo Pal Akustik kanalı ile birlikte daha sakin ve daha dinlendirici bir gün sizleri bekliyor olacaktır. Türkçe akustik parçalar ile birlikte müzik keyfini en iyi şekilde yaşayacak ve günü tamamlayacaksınız. Radyo dinlemek gerçekten keyifli bir eylem ve bunu günümüz dünyasında internet üzerinden yerine getirebiliyor olmak da bize soracak olursanız mükemmel bir ayrıcalık.

Sitemizi detaylı bir şekilde incelediğinizde mobil uyumlu olduğunu ve cep telefonlarınız aracılığı ile de ulaşabileceğinizi göreceksiniz. Pal Akustik ile birlikte ilginizi çekeceğini düşündüğümüz diğer radyo kanalları da kendi kategorilerinde yerini almış durumda. Tek bir tık ile istediğiniz radyo kanalına erişim sağlayabiliyor ve günü müzik dinleyerek geçirebiliyorsunuz. Radyo keyfini sizler de online olarak yaşamak istiyorsanız eğer hiç tereddüt etmeden yerinizi alabilir ve favori kanallarınızı da yine kendi listelerinize dahil edebilirsiniz. Kapılarımız herkese açık ve ücretsiz hizmet veriyoruz.

Pal Akustik İletişim Adresleri

Adres Merkez: Anıt tepe Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 137/5 06570 Çankaya/ANKARA
Şube: Esenşehir Mah. Füsun Sok. No: 34 Ümraniye/İstanbul
Telefon: +90 (312) 384 48 16
Şube Telefon: +90 (216) 909 37 45
Faks: +90 (312) 384 48 66
Şube Fax : +90 (850) 202 61 62
E-Posta: [email protected]

Pal Akustik Uydu Frekansları

Sadece internet üzerinden radyoyu dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?