Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

ART FM İSTASYONU DETAYLARI

Art FM
Art FM

Art FM

Art FM Hakkında Bilgiler

Antalya merkez olmak üzere; Kemer, Kaş, Kumluca, Finike gibi merkez adreslerden de dinlenebilen ve 106.4 frekansı ile karşımıza çıkan Antalya Art Fm, pop radyolar listemizdeki yerini alıyor. Ek olarak kanal Kıbrıs için de yayın yapmaktadır ve yine bu frekans üzerinden kolayca ulaşabilmek mümkündür. Online yayın hizmeti de sunan ve pop müzik ile birlikte sezonun en iyi yabancı şarkılarını da farklı bir liste ile sizinle buluşturan kanallardan bir tanesidir.
Antalya ile ilgili önemli gelişmelerin de yayın akışında yer aldığı ancak haber kanalı olmaktan fazlasıyla uzak bir istasyon demek daha doğru olacaktır. Art FM Antalya, turizmin merkezi olan kendi ilinde en bilindik kanallardan biri olarak sektördeki yerini koruma altına almış durumda. Yayıncılık ilkelerinde tüm dünyaya ulaşmak gibi bir hedefleri olduklarını belirten yönetim, bunun için farklı çalışmalar yaptığını da belirtiyor. Online olarak tüm Türkiye üzerinden dinlenebileceğini biliyorsunuz ancak frekans konusunda aynı şeyi söylemek mümkün değil. Antalya art fm kanalı belli bir çizgiye sahip ve pop müzik dışında farklı bir kategoriye yer vermemeye tercih ediyor. Yöresel yayınların ağırlıkta olduğu ve canlı yayın sunucularının da yine amatör olarak karşımıza çıktığı bir kanal. Dilerseniz bir de web sitelerine bakalım ve bu aşamada Antalya art fm neler yapmış, hep birlikte görelim.

Antalya art fm, web sitesi ile de sizlere farklı hizmetler sunuyor. Web site üzerinden kanalın yayın akışına kolayca ulaşmak mümkün fakat an itibarıyal bir sorun olduğunu düşünüyorum ve güncellenmemiş olduğunu da iletmek istiyorum. Antalya art fm, pop müzik ile birlikte yörenin yerel sanatçılarına da yer veriyor ve onları canlı yayın konuğu olarak yine Antalya halkı ile buluşturuyor. Kaliteli müziğin Antalya için tek adresi olan Antalya radyo art yayınlarını gün boyu takip edebilirsiniz çünkü gece yarısı da kesintisiz müzik yayını yapılıyor ve müzik keyfini en iyi şekilde yaşamnız sağlanıyor ancak bu saatlerde canlı yayınların yer almadığını ve yalnızca belli bir listenin otomatik çalındığını da notlarımız arasına alalım.

Art FM İletişim Adresleri

Adres: Gençlik Mah. Işıklar Cad. 1330 Sok. Güneş Apt. 13/1 Antalya/Türkiye
Telefon: 0 242 311 30 30 – 0 242 312 01 01
Email: [email protected]
SMS: 3969’a ARTFM yazıp bir boşluk bırak mesajını gönder.

Art FM Uydu Frekansları

Antalya ve çevresinde 106.4 FM frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?