Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

GöKSUN FM İSTASYONU DETAYLARI

Göksun FM

Göksun FM

Göksun FM

Göksun FM, 98.5 MHz üzerinden yayın yapmakta olan bölgesel bir radyo istasyonudur. Özellikle Göksun ve çevresinde yoğun bir şekilde dinlenmekte olan radyo kanalı, dinleyicileriyle müzik türü olarak Türkçe Pop ve Slow şarkıları paylaşmaktadır. Yayın kalitesi olarak AACP formatında hizmet veren Göksun FM, birbirinden güzel arşiviyle dinlemenizi beklemektedir.

Göksun FM

Hakkında Bilgiler
Bir radyonun içinde yer almanın en güzel yanı; her gün yeni bir heyecanı tekrar yaşamaya başlıyor olmanızdır.

365 gün yayın akarken, siz de onun peşinde akıp gidersiniz. Çalan her şarkı sizi kalbinizin ve duygularınızın eşliğinde alır götürür bir yerlere Biz Göksun FM olarak, Bölgede yükselen sesiniz sloganımız ile çıktığımız yolda, sizi yani dinleyiciyi dinlemeye devam ediyoruz. Bu kadar kısa sürede çok oyunculu bir platformda adımızı duyurmuş olmanın tek sırrı bu belki de.. Bizi dinleyenler olsun beklentisinden önce, 24 saat yayında sizi dinleyen bir radyo olmaya çalışıyoruz. İstekleriniz, hayata bakışınız, zevkleriniz ve beklentileriniz bizim için önemli.

365 günün her gününde, her saatinde, çaldığımız her şarkıda, her merhabamızda, her anonsumuzda bizi dinleyen herkesi çok “kıymetli” kabul ediyoruz. O yüzden radyomuzda her tarz müziğin en iyi örneklerini sunuyoruz dinleyicimize. Her yaş grubuna, her algıya, her duruşa, her umuda söyleyecek bir sözümüz, çalacağımız bir şarkımız, birlikte söyleyebileceğimiz bir türkümüz var.

Göksun FM’in kesintisiz ilkeli, saygın ve içerikli yayınını FM bandı 98.5 frekansından başta Göksun olmaz üzere, çevre köy ve kasabalarda ayrıca internet üzerinden tüm dünyadan dinlenebilmektedir.

Göksun FM

Radyo İletişim
Adres: Cumhuriyet Mah. Kandilli Caddesi – GÖKSUN – Kahramanmaraş
Telefon: 0 (344) 714 28 38
E-Posta: [email protected]

Göksun FM

Radyo Frekansları
Göksun ve çevresinde bulunuyorsanız, 98.5 frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz. Böyle bir imkanınız yoksa, Göksun FM‘i internet üzerinden online olarak dinleyip, takip edebilirsiniz. Bunu gerçekleştirebilmek için radyo dinleme sitemizin Göksun FM sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Göksun FM” için 103 dinleyen yorum yapmış.

  1. murat 27 Nisan 2017

    antalyadan selamlar göksuna

  2. murat 27 Nisan 2017

    süper perfonmans bence

  3. erkan 23 Nisan 2015

    Türk milletinin 23 nisan bayramını İSLAM Aleminin Regaip Kandilini tebrik ederiz.M Erkan arslan Azra Arslan . Konuğunuz babamız Cafer arslan 'a başarılar diliyoruz

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?