Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

ROMANTIK TüRK İSTASYONU DETAYLARI

Romantik Türk

romantik-turk-dinle

Romantik Türk

Romantik Türk,genellikle aşk parçaları çalmaktadır.Türkçe pop ve slow türünün ağırlıkta olduğu radyo romantik türk buradan canlı olarak dinlenebilir.Romantik türk dinlemek için doğru adrestesiniz.

Romantik Türk

Hakkında Bilgiler
Romantik Türk 103,4 Frekansından, 14 Şubat 2005 tarihinde yayına başladı. Romantik Türk adının tescil edilmesi için geçen zaman dilimi içerisinde Polat Fm adıyla yayın yaptık. Rtük onayımız gelince Adımızı Romantik Türk olarak değiştirdik. Radyo Aktif İletişim Yay. A.Ş. bünyesinde bulunan Romantik Türk herhangi bir medya grubuna bağlı olmayan İzmirli bir radyo istasyonudur.
Türkçe Sözlü Popüler müzik yayını yapan radyomuz, Türkçenin doğru kullanımına verdiği hassasiyeti, programlarında, reklamlarında da devam ettirmektedir.
Müzikal Çeşitliliğimiz;
%60 Pop
%30 Nostalji
%10 Alternatif Rock
Popüler müzikte hit olarak adlandırılan yeni albümün en çok tercih edilen ilk parçaları haricinde kendi belirlediğimiz hitlerimiz ve 1960 lı yıllardan bu yana Türkçe Sözlü popüler müzikten harmanlanmış parçalar playlistlerimizde yer bulur.

Romantik Türk‘ te Slow müzik anlayışımızın içerisine orta ritimli şarkılarda ekleyerek dinleyicimizin ağır ritimlerden sıkılmasını önlüyoruz.

103.4 FM frekansından ya da internet üzerinden dinleyeme başladığınız zaman uzun süre sıkılmadan ve hit şarkılardan vazgeçmeden yıllara bölünmüş bir dağılımla zevkle dinleyebileceğiniz playlistler oluşturuyoruz.

Romantik Türk dinleyeme başladığınızda aslında uzun zamandır duymadığınız ama çok sevdiğiniz şarkılarla karşılaşır ve kendinizi o şarkılara eşlik ederken bulursunuz. Bir şarkının bir insanın eksik kalan yönünü tamamladığını biliyoruz.
Unutmayın; Bu Şarkılar Sizin İçin…

Romantik Türk İzmir’in en yüksek noktası olan Yamanlar Karatepe mevkiinde kendine ait alan içindeki 50m uzunluğunda anten kulesi ve 5 Kw. lık yayın gücü ile İzmir ve Ege Bölgesine 103.4 Fm bandından yayın yapmaktadır.

Merkez stüdyolarımızdaki sistemlerimiz jeneratör ve UPS sistemiyle kesintisiz yayın için desteklenmiştir. Stüdyolarımızda yayın için son teknoloji kullanılmaktadır. Radyo Televizyon Üst Kurulu’nun belirlediği tüm standartlara uyulmaktadır. Romantik Türk 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır.

Stüdyo içerisinde kullandığımız radyo yayın otomasyon programımızla parça dağılımları, sayıları, reklam süreleri gibi her türlü istatistik tutulmakta ve istatistikler sonucunda en iyi playlistler için çalışılmaktadır.

Karasal yayında gerçek stereo ses aktarımı için stüdyolarımızda kullandığımız bilgisayarlarımız digital ses aktarımı yapan üst segmentte ses kartlarıyla desteklenmiştir.

Romantik Türk teknolojisini geliştirmek için yıllık gelirinin bir bölümünü yatırıma ayıran İzmir’deki nadir yerel radyolardan bir tanesidir.

103.4 frekansını açtığınız zaman stereo ses dinlersiniz. Başka yayınlar karışmaz, her şarkıda seviye değişmez. Ve en önemlisi RDS sistemli bir player kullanıyorsanız Online Kontrollü RDS (Radio Data System) sayesinde çalan şarkıyı da ekranınızda görebilirsiniz.

Romantik Türk

İletişim Bilgileri
RADYO ROMANTİK TÜRK
Adres: 1583 / 2 Sok. No: 6 / C B-Blok Kat: 2 D: 8 Manavkuyu-İZMİR
Telefon: 0232 461 62 72 – 0232 435 85 77
Faks: 0232 461 68 25
E-Mail: [email protected]

Romantik Türk

Frekans Bilgileri
Romantik Türk, 103.4 frekansından yayın yapmaktadır.En güzel aşk parçalarının çalındığı romantik türk sitemizden canlı olarak online dinlenebiliyor.Slow ve türkçe pop parçalar doymak için tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek ve romantik türk sayfamıza girmek.Romantik Türk dinle’mek hiç bu kadar kolay olmamıştı.Romantik Türk en güzel aşk parçalarının son durağı.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Romantik Türk” için 17 dinleyen yorum yapmış.

 1. mehmet 01 Ekim 2023

  slmr orhan gencebaydan batsın bu dünya

 2. Osman 17 Ekim 2022

  Yadyonuzu ilk olarak dinliyorum. Hollanda dan Turk Dunyasina selamlar

 3. ZEYNEL 31 Temmuz 2018

  selam severek dinliyoruz İzmir bucadan herkese selam

 4. SAMİ KILIÇ 19 Temmuz 2017

  Böyle bir radyodan daha önce neden haberim olmamış teşekkürler…

 5. ebrukiyak35 18 Kasım 2015

  tugba özbek izmiri çalında maldivlerdeki özlmim bitsin 🙂

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?