Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

MARMARA FM İSTASYONU DETAYLARI

Marmara FM
Marmara FM

Marmara FM

Marmara FM,İstanbulda 105.2 frekansından yayın yapmaktadır.Türkçe pop,slow müziklerin yer aldığı marmara fm sitemizden online olarak canlı dinlenebilmektedir.Marmara fm ekip kadrosu ve yayın kalitesi ile oldukça sevilmektedir.Dinleyici kitlesi yeterli düzeydedir.Rahatlıkla Marmara fm dinleyebilirsiniz.

Marmara FM

Hakkında Bilgiler
Marmara Fm 1993 yılında İstanbul’da kuruldu. İstanbul merkezli, ulusal yayın yapmaktadır. Türkiye ve Avrupa’da da büyük bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir.
İstanbul’un Üsküdar ilçesinden yayın yapmaktadır. Sunucuları arasında Eşref Ziya, İbrahim Sadri ve Münib Engin Noyan yer alır.

Gün boyu devam eden canlı yayın akışı Müzik, Haber ve Kültürel programlardan oluşmaktadır. Türk Halk Müziğinden, Sanat ve Tasavvuf Müziğine, Yabancı sözlü müzikten Dünya müziklerine kadar geniş yelpazede müzik yayını yapan Marmara FM, saat başı haberleriyle de gündemin nabzını tutmaktadır.

Radyo belgeselleri, söyleşiler, din, tarih, hatıra ve teknoloji içerikli kültürel programlara yer veren Marmara FM, farklı görüşleri kendi bünyesinde buluşturabilen özgün bir yayıncılık örneği sergilemektedir.

Yayın alanını her geçen gün genişleten ve ilkeli yayıncılığı ile saygınlığını pekiştiren Marmara FM dinleyicisinin talepleriyle reklam verenin avantajlarını buluşturan bir reklam anlayışına sahiptir.

Marmara FM

İletişim Bilgileri
Adres: Cebeci Mah. V Cad. 2518 Sok. No:1/A Sultangazi/İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 564 29 17 (pbx)
Faks+90 (212) 417 33 00
E-mail: [email protected]

Marmara FM

Frekans Bilgileri
Bu frekans bilgileri ile Marmara FM dinleyebilirsiniz.Karasal yayın tercih etmiyorsanız mutlaka sitemizden canlı marmara fm dinlemelisiniz.En güzel slow parçaların, türkçe pop eserlerin paylaşıldığı Marmara FM flash player ile sizlerle.Tek yapmanız gereken sitemize girip Marmara FM sayfamıza gözatmaktır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Marmara FM” için 28 dinleyen yorum yapmış.

  1. japonya 17 Aralık 2015

    Yarkın 1-4-3

  2. ömer çelik 23 Ekim 2015

    Allah cc rızası için faydalı hizmet yapanlar bizi mutlu ediyor..Allah azze ve celle gayretinizi arttırsın.

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?