Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

KAY RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Kay Radyo
Kay Radyo

Kay Radyo

Kay Radyo Hakkında Bilgiler

94.2 bandı üzerinden Kayseri’de yayın yapan Kay Radyo, karma yayın anlayışı ile sektörde yerini almaya devam ediyor. Kayseri halkının yakından tanıdığı ancak ülke genelinde çok fazla ön plana çıkamamış bir radyo kanalı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Aslında bu gayet normal çünkü bölgesel kanallar, daha çok kendi şehirleri ile ilgili yayınlar ve çalışmalara imza atıyor, bu yüzden farklı şehirde yaşayan radyo dinleyicilerinin ilgisini çekmeleri de biraz daha zor oluyor. Kay Radyo, Kayseri halkını bilgilendirmek adına haber yayınlarına da devam ediyor ve bunun yanı sıra web siteleri üzerinden de basılı olarak yayın hayatlarına devam ediyorlar.

Kay Radyo gibi bölgesel yayın yapan radyo kanallarının, frekans yerine online olarak yayın yapmaları gayet doğru bir tercih çünkü bu sayede farklı şehirlerden erişim sağlamak da mümkün oluyor ve bir nebze daha fazla insan ulaşmak kolaylaşıyor. Kay Radyo kanalını sorunsuz bir şekilde takip etmek ve şehir hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz eğer sizler de crd.name.tr isimli sitemizden hizmet alabilirsiniz. Radyo sitesi olarak bu sektöre adım attığımız günden bu yana sağlam adımlar ile ilerlemeyi kendimize bir hedef olarak belirledik ve bu hedef doğrultusunda da yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kay Radyo ve daha fazlasını bulabileceğiniz sitemiz, sınıfının en iyisi ve liderliği de fazlasıyla hak ediyor. Ülkemizde yayın yapan çok sayıda radyo var ve hele ki yerel kanalları da bu kategoriye dahil edersek, yüzlerce kanal karşımıza çıkıyor. Elimizden geldiğince her kanala yer vermeye çalışıyoruz ve farklı müzik türleri ile birlikte farklı yayın anlayışlarına da sitemiz üzerinden en iyi şekilde yanıt vermeye özen gösteriyoruz.

Kay Radyo İletişim Adresleri

Burayı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Kay Radyo Uydu Frekansları

94.2 FM frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?