Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

DüZGüN FM İSTASYONU DETAYLARI

Düzgün FM
Düzgün FM

Düzgün FM

Düzgün FM Hakkında Bilgiler

Düzgün Fm Erzurum kanalı, Türkçe pop müzik eserlerini gün boyu sizlere sunmaya devam ediyor ve Bayrak Fm ile birlikte aynı kategoride de yerini alıyor. Bölgesel kanalların sayısı her geçen gün artıyor ve Erzurum üzerinden yayın yapan bu kanal da listemize giriş yapmayı başarıyor. Düzgün Fm Erzurum kanalında genellikle popüler parçalar karşımıza çıkıyor ve kendi belirledikleri bir top 40 listesi ile de zaman zaman günü tamamlıyorlar. Aktif olarak yayın hayatına devam eden bir radyo kanalıdır ve Erzurum hakkında gelişmelere de belli zaman dilimlerinde yer vermektedir. Düzgün Fm Erzurum kanalını sizler de online olarak takip edebilirsiniz çünkü birçok radyo kanalı gibi onlar da bu işi online olarak yapmayı tercih ediyor ve bu sayede Erzurum dışına daha kolay bir şekilde çıkarak, farklı şehirlerdeki radyo dinleyicilerine de ulaşmayı hedefliyorlar.

Düzgün Fm Erzurum kanalını kendi sitelerinden dinleyebileceğiniz gibi http://crd.name.tr/ adresinden, yani sitemizden de dinleyebiliyorsunuz. Erzurum halkının sıkı takipçisi olduğu bir kanaldır ve gündemde olan pop şarkıları ile birlikte piyasayı daha yakından takip etmenize yardımcı olan bu kanal, sitemizin de popüler kanallarından bir tanesidir.

Türkçe pop müzik konusunda sağlam bir arşiv arıyorsanız ve günü daha hareketli bir şekilde geçirmek istiyorsanız eğer, sizler de hiç vakit kaybetmeden bu kanalı favorilerinize ekleyebilirsiniz. Düzgün Fm Erzurum kanalından sıkıldığınız anda sizlere farklı seçenekler sunuyoruz ve bu seçenekler üzerinden yola çıkarak farklı radyo kanallarına da ulaşabilirsiniz.

Site üzerinden dinleyeceğiniz kanallarda herhangi bir sorun yaşamazsınız çünkü site editörlerimiz tarafından gerekli kontroller en iyi şekilde yapılıyor ve sizlere çok daha sağlıklı yayınlar sunabilmek ve hizmet verebilmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Düzgün FM İletişim Adresleri

Adres: Solakzade Mah Palandöken Belediye Arkası Palandöken / Erzurum
Telefon: (0442) 316 45 35

Düzgün FM Uydu Frekansları

İnternet üzerinden yayın yaptığı için frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?