Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO MOOD İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Mood

Radyo Mood

Radyo Mood

Radyo Mood,kısa bir süre önce yayın hayatına başlamış bir internet radyosudur.Radyo Mood yayın türü olarak rahatlatıcı müzikleri tercih etmiş ve bu müzikleri kaliteli bir biçimde dinleyicilerine ulaştırmayı amaçlamıştır..Zaman geçtikçe adından söz ettirecek olan Radyo Mood, bu sayfadan online olarak dinlenip, takip edilebilmektedir.Jazz,Klasik vb türlerde müzikleri dinlemekten hoşlanıyorsanız, Radyo Mood dinlemenizi öneririz.Radyo Voyage‘dan sonra bu türlerde daha fazla radyo kanalı görmek dileğiyle.

Radyo Mood

Radyo Hakkında
2012’nin Şubat ayında kurulan Radyo Mood, İstanbul’dan yabancı müzik yayını yapmakta olan bir internet radyosudur. Müzik anlayışını “Easy Listening” olarak yorumlamaktadır. Dinleyicilerine, caz’dan modern rock’a, soul’dan world’e, indie’den ambient music’e, modern soft’tan lounge’a kadar geniş bir müzik yelpazesi sunar.

Gün boyu çaldığı rahatlatıcı, dinlendirici ve sofistike; World Music, Acoustic, Old Record, Soundtrack, Pop, Soul tarzının yanı sıra kaliteli programcılarıyla Classic, Jazz, Easy Listening tarzında müzik yayınları da yapan Radyo Mood, ayrıca her gece 02.00 – 04.00 arası Chill-Out tarzında şarkılar çalarak, çok yönlü bir radyo olduğunu kanıtlıyor ve her an kulaklarınızda olmaya devam ediyor.

Sosyal medya ve teknolojiyi yakından takip eden Radyo Mood, günün belirli saatlerine uygun farklı modlarıyla; kendi web sitesi dışında, Nokia, Samsung ve I-Phone gibi akıllı telefon uygulamalarıyla da dinleyicileriyle sadece bilgisayar başında değil, her yerde doğru müziği yaşamakta ve bunu paylaşmaktadır. Hala yapacak daha iyi bir şeyiniz yoksa, doğru müzik Radyo Mood ile kulaklarınızda olmaya devam ediyor..

Radyo Mood

Radyo İletişim
E-Posta: [email protected]
Telefon: 0537 694 14 70

Radyo Mood

Radyo Frekans
Radyo Mood henüz frekans yayını yapmamaktadır.Frekans yayınına geçtiğinde bu sayfayı güncelleyerek sizlere bildirmeyi planlıyoruz.Şimdilik Radyo Mood dinleyebilmeniz için bu sayfa sizlere hizmet edecektir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Mood” için 6 dinleyen yorum yapmış.

 1. suat 15 Şubat 2019

  selam herkese

 2. okan arda 17 Nisan 2014

  e güzel 🙂

 3. Özcan Öztürk 23 Kasım 2012

  Harikasınız,seksenli yıllara geri döndüm.Emeğinize sağlık,çalışmalarınıza başarılar diliyorum.Sevgilerle .

 4. Soulsheaker 25 Eylül 2012

  Şııııkkk ! B)

 5. aydın 24 Eylül 2012

  pek bi başarılı pek bi kaliteli

 6. banu 08 Haziran 2012

  çok güzel müzikler , rahatlatıcı .teşekkürler iyi kaliteli seçimler için . banu 🙂

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?