Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO EKSEN İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Eksen

radyo-eksen-dinle

Radyo Eksen

Radyo Eksen,yıllar önce kurulmuş bir radyodur.Radyo eksen kendine has tarzıyla insanlara kendini benimsetmiştir.Eskiden günümüze bir çok türde çaldığı yabancı parçalar ile beğeni toplamıştır..Radyo eksen için sadece iyi müzik vardır.Gerçekten bir anlam ifade eden şarkıları radyo eksen dinleyerek anlayabilirsiniz.Genellikle rock ve metal müzik türünde parçalar çalınmaktadır.Deyim yerindeyse, radyo eksen üzerinden dinlediğiniz parçaların isimlerini mutlaka merak edeceksiniz.

Radyo Eksen

Hakkında Bilgiler
Modern hayatın sesi, modern müziğin ekseni…
1 Kasım 2000′de kurulan Radyo Eksen, Türkiye’nin tek modern müzik radyo istasyonu. İyi müzik çalmayı bir numaralı hedef edinen Radyo Eksen dinleyicilerine, modern rock’tan country’e, indie’den heavy metal’e uzanan geniş bir müzik yelpazesi sunuyor. Yayın anlayışının temelinde modern hayatın modern müziğe yansıması yer alıyor.
“Az konuşma çok müzik” felsefesini ilke edinen Radyo Eksen’in dikkatli, seçici ve sadık bir dinleyici kitlesi var. Bir aşk markası olan “Radyo Eksen”, dinleyicileri için yaşam ve müzik tarzlarını yansıtmalarını ve farklılaşmalarını sağlayan bir kavram da aynı zamanda.
Dinleyicileriyle iletişimini radyo dışında sponsorluk ve prodüksiyonlarıyla da perçinleyen radyonun son yıllardaki prodüksiyonlarından bazıları: Devotchka, Gutter Twins, Helldorado… Eksen, 2008-2009 döneminde Judas Priest, Moby, Paul Weller, Mark Knopfler ve Metallica gibi dünyaca ünlü isim ve grupların Türkiye konserlerine sponsor oldu. Konserlere ek olarak, sinema ve müzik festivalleri gibi kültürel organizasyonlarda da yer alan radyo, İstanbul Caz Festivali, H2000 ve IF Film Festivali sponsoru.
Radyo Eksen İstanbul’da 96.2 FM frekansından yayın yapıyor, uydu ve internetten dinlenebiliyor.

Radyo Eksen

İletişim Bilgileri
Adres: Eski Büyükdere Cad. USO Center 34398 Maslak İstanbul
Telefonlar: (212) 335 0000 (Santral)
(212) 335 4035 (Halkla İlişkiler)
(212) 335 4456 (Reklam)
(212) 335 4722 (Reklam)
(212) 335 0088 (Fax)
E-Mail: [email protected]

Radyo Eksen

Frekans Bilgileri
İstanbul 96.2
Modern hayatın sesi, Radyo eksen..Sitemiz üzerinden radyo eksen dinleyebilirsiniz ve paylaşabilirsiniz.Radyo eksen gerçekten kaliteli parçaları sizlere sunmaktadır.Eğer yabancı müzik dinleyen biriyseniz ve bu geçmişe dayalıysa mutlaka radyo eksende çıkan müzikleri arşivinize katmanız gerekmektedir.Radyo Eksen için doğru adrestesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Eksen” için 14 dinleyen yorum yapmış.

  1. caner 22 Mart 2018

    Selamin aleykum sivasdan caner balcik hayirli kandiller

  2. SUSKUN 08 Mart 2018

    S.A. HAYIRLI CUMALAR, İYİ YAYINLAR..

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?