Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

BOLU FM İSTASYONU DETAYLARI

Bolu FM
Bolu FM

Bolu FM

Bolu FM Hakkında Bilgiler

Türkçe Pop müzik yayını yapan yerel adreslerden bir tanesi olan Bolu Fm, Power Türk Fm ile birlikte en geniş pop müzik arşivine sahip olan radyo kanalları listesinde ilk sıralardaki yerini her daim koruyor. Bolu Fm istasyonu ile birlikte artık sizler de pop müzik eserlerini dinleyebilir ve yeni sezonun en hit müziklerine de tek bir tık ile gün boyu kolayca ulaşabilirsiniz. Bolu’nun İncisi sloganı ile yoluna devam eden ve attığı emin adımlarla birlikte daha kaliteli işler yapan bu özel radyo istasyonu, geçmiş yıllarda aldığı en iyi radyo ödülünü de fazlasıyla hak etmiştir. Kalabalık çalışan kadrosu ve kusursuz yayın akışı ile birlikte bölgesel camiada en iyiler arasında yerini alan bu özel radyo kanalını sizinle buluşturuyoruz…

http://crd.name.tr/ sitemizden gün içerisinde takip edebileceğiniz bu özel kanal, pop müziğin en iyileri ile birlikte sizlere çok daha hareketli bir gün vaad ediyor ve daha eğlenceli dakikalar sunuyor. Bölgesel olmasına rağmen çok daha kaliteli işler yapan ve diğer bölgesel kanallar için de örnek teşkil eden Bolu Fm için sizler de sitemizi kullanabilirsiniz. Türkçe pop müzik, her geçen gün yeni bir eser ile daha geniş bir arşive sahip oluyor ve kanal da sizler için bu arşivi en iyi şekilde sunuyor.

Kaliteli müzik dinlemek ve gün içerisinde farklı sitelerde vakit kaybetmek istemiyorsanız sizler de sitemizde yerinizi alabilirsiniz. Çok sayıda radyo kanalını sizin için tek bir çatı altında topluyor ve kendilerine ait olan kategoriler bölümünde tutmaya devam ediyoruz. Tercihlerinizi daha kolay yapabilmeniz adına bu kategorileri de gün içerisinde düzenleyen editörlerimiz, her geçen gün farklı bir kanal ile de gerekli takviyeyi en iyi şekilde yapıyor. Bolu Fm ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz sitemiz aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Radyo istasyonları hakkında sizlere bilgi veren ve bu kanalları dinlemenize imkan sunan profesyonel bir platform olmaya özen gösteriyor ve bunun için de editörlerimiz ile birlikte çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Bolu FM İletişim Adresleri

Burayı ziyaret edebilirsiniz.

Bolu FM Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yaptığı için FM frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?