Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO LIGHT İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Light
Radyo Light

Radyo Light

Radyo Light Hakkında Bilgiler

Sohbet kanallarından bir tanesi olan ve çok farklı bir yayın akışı ile sektörde yerini alan Radyo Light, İstanbul Beşiktaş merkezli bir kanal ve 103.6 frekansı üzerinden de yayın hayatına devam ediyor ancak birçok radyo kanalında olduğu gibi bu istasyonu da online olarak web siteleri üzerinden takip edebiliyorsunuz. Bölgesel bir kanal fakat konsept gerçekten ilginç çünkü herhangi bir şekilde müzik yayını yapılmıyor ve kanalın tek amacı Hristiyanlık hakkında bilgi vermek ve dini sorgulamak diyebiliriz. Hristiyan radyosu olarak da karşılık bulan ve belli bir kesime hitap eden kanalda genellikle; din, kadın, çocuk ve bilim gibi üst düzey konular tartışılıyor.
Canlı yayınların sayısı çok fazla ve gerçekten uzman isimlerin yer aldığı bir kanal olarak da hizmet veriyor. Amaçları dini yaymak diyemeyiz ancak din hakkında sorgulamakta sıkıntı çektiklerinizi cesur bir şekilde sorgulayan Radyo Light, şarkılar yerine enstrümental ezgilere yer vermeyi tercih ediyor ve sohbet aralarında da bu ezgileri dinleyebiliyorsunuz.

Radyo Light hakkında ekşi sözlük yorumlarına bakacak olursanız gerçekten profesyonel ve ilgi çekici bir kanal olduğunu sizler de görebilirsiniz ancak din üzerine çok fazla gidiliyor ve ağır sorgulamalar yapılabiliyor, bu da muhafazakar kesimin canını sıkabilecektir diye düşünüyorum. Radyo Light, sohbet pencereniz olarak online yayınlarına devam ediyor ve isterseniz evlerinizde frekans üzerinden de bu radyoyu dinleyebilirsiniz. İstanbul’da çok fazla takipçisi olduğunu belirtmek gerekiyor ancak ülke geneline bakıldığında henüz diledikleri kitleye ulaşabilmiş değiller.

Radyo Light, isim olarak her ne kadar daha popüler kültür vari bir kanal gibi görünüyor olsa da tam aksine çok daha kültürel ve çok daha etnik bir kanal olarak yayın hayatına devam ediyor. Sizler de günü daha dolu dolu geçirmek ve en azından sorgulayarak geçirmek adına Radyo Light kanalını dinleyebilir ve sorgulamak istediklerinizi de daha net bir tavır ile sorgulayabilirsiniz. Radyo Light yayınlarını online olarak olduğu gibi frekans üzerinden de dinleyebilirsiniz ancak online olarak dinlemek her zaman için daha sorunsuz olacaktır.

Radyo Light İletişim Adresleri

Beşiktaş -İstanbul Türkiye PK.5 34350
Telefon: 0212 227 10 47
Belgegeçer: 0212 227 44 18
Web: http://www.radyolight.net

Radyo Light Uydu Frekansları

İstanbul’da 103.6 FM frekansını kullanarak radyonun karasal yayınına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?