Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

ANAMUR FM İSTASYONU DETAYLARI

Anamur FM
Anamur FM

Anamur FM

Anamur FM Hakkında Bilgiler

Mersin’in Anamur ilçesinden yayın yapan Anamur FM, internet üzerinden karışık türkçe müzikler yayınlamaktadır. Özellikle bulunduğu bölgede yoğun bir şekilde takip edilen bu istasyon, yayın kalitesi olarak oldukça iyi bir yerde. Radyoda türkçe pop müzikten, slow parçalara, yöresel halk türkülerine ve benzeri ezgilere rastlamak mümkün.

Anamur Haberci Gazetesi yetkilileri tarafından yürütülen Anamur FM, radyo sektörüne oldukça hızlı bir giriş yaptı ve bu yükselişini sürdürmektedir. Güncel ve sevilen müzik listeleriyle bilinen bu istasyon mümkün oldukça reklamsız yayın yapmaya özen gösteriyor. Ancak herkesin bildiği gibi bazı giderlerin karşılanması için kimi zaman masum reklamların yayınlanması gerekiyor. Olası yayın kopmalarında veya takılmalarda verdiğimiz site üzerinden ulaşabilir, gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Sonuç itibariyle Anamur’un bu güzide radyosunu online olarak crd.name.tr kalitesi ile dinleyebilirsiniz.

Anamur FM İletişim Adresleri

Adres: Esentepe Mah. Atatürk Bulvarı, Nasibe Erdem Apt. No:8 Kat:2
Telefon: +90 324 814 2424
GSM: +90 531 828 6464
E-mail: [email protected]

Anamur FM Uydu Frekansları

Dinlemekte olduğunuz Anamur radyosu sadece web üzerinde faaliyet göstermektedir. Bu yüzden henüz FM frekansı üzerinden dinlenememektedir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Anamur FM” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. vedahi 01 Nisan 2014

    biraz daha güncel olabilir anamurdan ve cevre ilcelerden haberler gelismelerden bölgemizin türizmiyle tarimiyla ilgili bir program hazirlaya bilirler yöremizin müziklerinede biraz yer ayira bilirler buna benzer kültürel seyler yapila Bilir sadece durmadan müzik insani sikar

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?